Horoskop

Zodiak na wakacjach, czyli podróżny horoskop dla wszystkich znaków

Kobieta na rowerze

fot. kiszon pascal/Getty Images

Horoskop

Zodiak na wakacjach, czyli podróżny horoskop dla wszystkich znaków

Kobieta na rowerze

fot. kiszon pascal/Getty Images

Wszyscy chyba znamy to uczucie, że po przyjeździe do pewnego państwa czujemy się jak w domu, z kolei w innych rejonach świata jakoś wszystko idzie nie tak. Mało tego! Czasami czujemy, jakbyśmy już w tych miejscach żyli lub pojawia się myśl, że tylko tutaj możemy być szczęśliwi. Dzieje się tak za sprawą archetypowych energii poszczególnych krajów, które albo korespondują z indywidualnym znakiem, lub działają wbrew niemu.

Każdy naród ma swoje standardowe cechy, które mogą zostać przypisane do poszczególnych znaków zodiaku, dlatego warto zobaczyć, co na ten temat ma do powiedzenia astrologia! Oczywiście pamiętajmy, że są to ogólne cechy, a szczegółową informację na temat tego, gdzie Nam będzie najlepiej na świecie daje astrokartografia w oparciu o dokładny horoskop urodzinowy.

BARAN

Doskonale czuje się na południu Europy. Idealnie korespondować z nim będą gorące tereny Italii. Wyśmienicie odnajdzie się na Sardynii i w Turcji. Osoby urodzone pod opieką znaku Barana będą zadowolone również z wycieczek do północnych krajów Afryki. Maroko, Algieria, Tunezja, to jest to! Baranom nie po drodze z środkową Azją.

BYK

Hiszpania, to kraj w którym Byki odnajdą się bezbłędnie. Zwiedzanie Madrytu czy Barcelony będzie na długo zapadać im w pamięć. Wyspy Kanaryjskie na lato to również świetny pomysł. Dziwne odczucia i niezwykłe wydarzenia mogą się przytrafić Bykom na Krecie.

BLIŹNIĘTA

Osoby urodzone pod opieką Merkurego, w całym swoim życiu czują się jakby były w nieustającej podróży. Nie straszne im podróże koleją transsyberyjską, czy też loty z czterema przesiadkami. Grecja, Macedonia, jak również Litwa, Łotwa i Estonia będą dawać przestrzeń do zdobywania nowych doświadczeń. Bliźnięta pokochają również Niderlandy. Z wzajemnością! Lepiej unikać Korsyki.

Astrolog: Pamiętajcie, że macie duży wpływ na swoje życie Źródło: Dzień Dobry TVN   

RAK

Kraje z długimi i zawiłymi opowieściami oraz trudną historią, będą fascynowały osoby urodzone pod opieką znaku Raka. Zwiedzanie skarbca w londyńskiej Tower oraz oglądanie innych, dobrze ukrytych precjozów będzie im się podobało. Zamki podszyte duchami, lochy i miejsca nawiedzone będą budzić w Rakach dziwny dreszcz. Archetypowo najbardziej związane są z Anglią oraz Chinami. Raki uwielbiają, kiedy mogą zaangażować się emocjonalnie w miejscach, w których przebywają. Odradzamy Koreę Północną.

LEW

Osoby urodzone w tym znaku lubią wszelkie pozostałe przy życiu królestwa oraz państwa z lwem, bądź gryfem na fladze. Lwy dobrze odnajdą się w Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Belgii oraz Norwegii. Poza terenem Europy dobrze będą bawić się w Tajlandii oraz na Cejlonie i Sri Lance. Niezbyt sympatycznie mogą wspominać wyprawę nad Morze Kaspijskie.

PANNA

Osoby urodzone w znaku Panny lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. Pozwiedzać techniczne wystawy, odwiedzić jakiś rezerwat, a przy okazji pochodzić po górach, to byłoby to! Panny świetnie korespondują z energią Szwajcarii, Austrii i Niemiec. Zimą Alpy, latem szwajcarskie jeziora będą im służyć. Wakacje pełne niepożądanych niespodzianek mogą im się przytrafić w Portugalii.

WAGA

Jeśli będą tam sklepy, Waga może jechać wszędzie! Ale najlepiej do stolicy mody, czyli Paryża. W Europie z energią znaku Wagi korespondują najmocniej Francja i Włochy. Jeżeli możemy sięgnąć w dalsze rejony świata, to warto zabrać Wagę do Kanady lub Malezji. Rozległe stepy Kazachstanu czy Mongolii, mogą pozostawić po sobie Wadze przykre wspomnienia.

SKORPION

Archetypowo z energią tego znaku łączy się najmocniej Japonia, a zatem wyprawa życia na Daleki Wschód i poznanie historii samurajów, to byłoby dla Skorpiona coś fantastycznego! Generalnie wyprawy w dalekie góry, zwiedzanie jaskini i poczucie w sercu czegoś naprawdę ekstremalnego, co odmieni ich życie, będzie im dawało dużą satysfakcję. Skorpiony odnajdą sens istnienia na wulkanicznych wyspach. Hawaje, lub wycieczka pod japoński święty wulkan Fuji, to będzie to. Odradzamy Ukrainę.

STRZELEC

Wszędzie dobrze, byleby daleko od domu! Strzelce kochają wyzwania i podróżowanie bez planu i mapy. W ich przeznaczenie najmocniej wpisują się kraje Ameryki Północnej, ze szczególnym naciskiem na Stany Zjednoczone. Jeżeli marzy im się wyprawa życia, najchętniej objechałyby świat dookoła stopem, ale samymi Indiami od północy do południowego krańca, też nie pogardzą. Strzelce spotkają swoje przeznaczenie w Nepalu i Bhutanie. Mogą odchorować swoje w RPA.

KOZIOROŻEC

Kraje o historii liczonej w kilku tysiącach lat, zawsze budzą w Koziorożcach respekt i zachwyt. Uwielbiają zwiedzać zabytki, które mają na sobie imponujące piętno czasu. Idealnie poczują się w Egipcie, Indiach, a w Europie w Wielkiej Brytanii. Koziorożec chciałby stanąć u podnóża Himalajów, to jego skrywane marzenie. Podobnie jak postawienie stopy na Wielkim Murze w Chinach. Osoby urodzone w znaku Koziorożca mogą mieć kłopoty w Meksyku.

WODNIK

Byleby było oryginalnie i nikt ze znajomych tam jeszcze tam nie pojechał. Seszele, Burkina-Faso, Polinezja Francuska? Owszem, jest to jakiś pomysł, ale Wodnik najlepiej poczuje się w miejscach duchowej mocy, a zatem rajd po magicznych miejscach Europy od Stonehenge do Łysej Góry, będzie strzałem w dziesiątkę. Rosyjska tajga i tundra, jak również tereny Finlandii będą dla nich gościnne. Wodnik może się poczuć zagrożony w Japonii i Korei Południowej.

RYBY

Osoby urodzone w tym znaku ciągnie do miejsc położonych nad wodą. Wielkie nadmorskie kurorty, takie jak Cannes, Saint-Tropez czy rejs statkiem po Morzu Śródziemnym, będą spełnieniem ich marzeń. Jednak to romantyczna wyprawa do Rosji będzie tym, co Ryby zapamiętają na całe życie. Wycieczka do Sankt Petersburga i ermitaż zrobią na Rybach piorunujące wrażenie. Osoby urodzone pod opieką Neptuna powinny uważać na terenach dawnego Babilonu i Persji.

Udanych wakacji wszędzie pod Słońcem, życzy Państwu Astrolog Merkurja!

Merkurja na Facebooku

www.merkurja.com

Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0