Gwiazdy

Bracia Królikowscy zdradzili kulisy życia rodzinnego. "Nie poznaliście jeszcze Marceliny"

Gwiazdy

Bracia Królikowscy zdradzili kulisy życia rodzinnego. "Nie poznaliście jeszcze Marceliny"

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekali się pięciorga dzieci - trzech synów: Antoniego, Jana i Ksawerego oraz dwóch córek: Marceliny i Julii. W Dzień Dobry TVN gościliśmy braci "klanu Królików", którzy opowiedzieli o swojej relacji oraz zbliżającym się festiwalu. Żartów i zabawnych komentarzy nie brakowało. 

6. edycja Festivalu CZPL im. Pawła Królikowskiego

Bracia Królikowscy: Antek, Janek i Ksawery do studia Dzień Dobry TVN przybyli w jednakowych koszulkach z logiem Festivalu CZPL im. Pawła Królikowskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 23-25 lipca. – To wydarzenie, które organizujemy już po raz szósty jako rodzina, odbędzie się w Kudowie-Zdroju, wspaniałym miejscu na Dolnym Śląsku, najlepszym kurorcie na świecie. Jest to festiwal polsko-czeski, ponieważ to miasto na granicy tych dwóch państw. (...) Będzie naszpikowany fajnymi wydarzeniami. Wystąpią tacy artyści, jak: Stanisław Sojka, Agnieszka Holland ze swoim filmem, koncert galowy... – wyjawił Janek Królikowski.

Po tych słowach Dorota Wellman wyznała, że Janek usiadł dokładnie tak samo, jak kilka lat temu, jego tato. - Tak mnie posadziliście - zażartował. Najstarsi bracia tak się rozgadali, że najmłodszy Ksawery nie miał szans przebicia się. Żartów i zabawnych tekstów nie było końca. Oto jeden z nich: – Mieszkamy razem. W jednym pokoju do dzisiaj. Mamy takie trzypiętrowe łóżko. Wystąpił problem, kiedy kobiety pojawiły się w naszych życiach, ale umówiliśmy się, że wtedy reszta śpi na kanapie. Ja zdominowałem trochę pokój, bo mam dziecko – zaśmiał się Janek.

Bracia Królikowscy o swojej relacji 

Każdy z braci zajmuje się czym innym: Antek – aktorstwem, Janek – muzyką, a Ksawery – gra w piłkę nożną. A co oprócz poczucia humorów i genów ich jeszcze łączy? 

– Koszulki, piłka nożna – zaśmiał się Antek Królikowski. – Tak naprawdę mnóstwo rzeczy nas łączy. Uważam, że jako bracia mamy wspaniałą relację. Mimo że czasem się kłócimy, kto śpi na górze, to kiedy trzeba, stajemy na wysokości zadania. Wiemy, co się u nas dzieje. Ksawery jest o tyle lat od nas młodszy, że mógłby być naszym synem. Jest trochę naszym takim beniaminkiem, oczkiem w głowie. Myślę, że wyrośnie na kawał fajnego faceta – dopowiedział Janek. – Jest najfajniejszy z naszej trójki. To, kto nas łączy tak naprawdę w największej mierze, to jest nasza mama wspaniała. Jest najfajniejszą osobą, jaką znamy obok Ksawerego i naszych sióstr –  dodał aktor.

Na koniec Marcin Prokop zapytał braci, czy Antek jest największym rozrabiaką. - Nie poznał pan jeszcze naszej siostry Marceliny - odparł Jan. 

Więcej na temat festiwalu w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Klaudia Halejcio "wygłupia się" z dzieckiem na rękach. "Okscytocyna power" - piszą ze zrozumieniem fanki

Lamparska wiele lat nie pokazywała się w kostiumie kąpielowym. Wyjaśniła, dlaczego

Joanna Koroniewska ostrzega kobiety: "Od dziś na równo miesiąc stracimy naszych facetów"

Co sądzisz o tym artykule?
110
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
13.06.2021
Mój nik
Antuś był tak naćpany, że w podskokach powinien być wywalony z tego studia. Co to za towarzystwo ta śmietanka celebrycka jadąca na koce.