Gwiazdy

Beata Kozidrak świętuje urodziny. Artystka zaskoczyła fanów muzyczną niespodzianką

Gwiazdy

Beata Kozidrak świętuje urodziny. Artystka zaskoczyła fanów muzyczną niespodzianką

Beata Kozidrak nie zwalnia tempa i wciąż udowadnia, że nie ma sobie równych. W dniu swoich urodzin oraz premiery autobiografii "Beata. Gorąca Krew", artystka wydała nowy singiel - "Gambit", który widzom Dzień Dobry TVN zaprezentował Mateusz Hładki. Jest on pierwszą zapowiedzią czwartego solowego albumu. 

Beata Kozidrak "Gambit"

Gwiazda oficjalnie rozpoczęła nowy etap nie tylko w swoim życiu, ale także w karierze muzycznej. "Gambit" zwiastuje czwarty album artystki. Niedawno w jednym z wywiadów, Beata Kozidrak tak mówiła o nowym singlu:

- Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać.

Ostatni album Beaty - "B3" został wydany w 2016 r. i promowały go takie hity jak "Upiłam się Tobą" czy "Bingo". Choć od wydania płyty minęło prawie pięć lat, fani wokalisti nie mogli przez ten czas narzekać na nudę.

Beata Kozidrak - urodziny

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 r. w Lublinie. To żywa legenda polskiej sceny muzycznej, a jej długa i prężna kariera stanowi doskonały temat na książkę. Nic więc dziwnego, że wokalistka zdecydowała się na taki krok. Jej życie zawodowe, ale i prywatne od zawsze znajdowało się w kręgu zainteresowania mediów. 

Artystka na polskiej scenie muzycznej bryluje już od lat 70. XX w. To właśnie w 1978 r. powstał zespół Bajm, wraz z którym wokalistka stworzyła takie hity, jak "Biała armia", "Piechotą do lata", "Szklanka wody", czy "Ta sama chwila".

Beata Kozidrak autobiografia

Gwiazda podobnie jak wszyscy wokaliści, w minionym roku musiała zrezygnować ze swoich muzycznych planów. Pandemia znacząco pokrzyżowała grafik artystki, która odwołała wszystkie zaplanowane trasy. Mimo to nie pozostała bierna. W wolnym czasie wokalistka zajęła się pisaniem biografii, która właśnie ukazała się na rynku.

Jak przyznała Beata, książka to prezent dla wszystkich fanów z okazji jej urodzin. Czego możemy spodziewać się po biografii? Artystka podczas rozmowy z jednym z tygodników zdradziła, że nie zamierza w niej publicznie rozdrapywać starych ran, jednak nie ukrywa, że temat jej byłego męża, Andrzeja Pietrasa, z pewnością zajmie kilkanaście stron.

Książka "Beata. Gorąca krew" już trafiła na półki księgarń. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
80
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0