Gwiazdy

Bartosz Bielenia wspólnie z partnerką nagrywa film. Kim jest jego wybranka?

Gwiazdy

Bartosz Bielenia wspólnie z partnerką nagrywa film. Kim jest jego wybranka?

Film „Boże ciało” to jedna z tych produkcji, o której nie przestaje się mówić. Główni bohaterowie cieszą się zainteresowaniem mediów i udzielają licznych wywiadów. Nasz reporter, Mateusz Hładki dowiedział się, z kim utalentowany Bartosz Bielenia dzieli życie. Dziewczyna aktora po raz pierwszy udzieliła telewizyjnego wywiadu. Kim jest i czym się zajmuje? Zobaczcie sami. 

Bartosz Bielenia z partnerką

Bartosz Bielania pierwszy raz pokazał się ze swoją partnerką na czerwonym dywanie. Aktor wraz z dziewczyną przybył na ostatnią galę rozdania Orłów 2020. Kim jest jego wybranka? To Sonja Orlewicz, która na co dzień zajmuje się fotografią i reżyserią filmów.

Ja reżyseruje nasz film i nie tylko ten film. Piszę scenariusze i jestem fotografem

– powiedziała Sonja podczas rozmowy z Mateuszem.

Para nie tylko dzieli wspólne życie, ale także pracuje nad nowym filmem ukazującym szybującą karierę Bartka. Nie bez powodu aktor na ściankach i podczas odbierania statuetki Orła cały czas trzymał w dłoniach małą kamerę. W pomoc włączyła się także ukochana Bartka, która towarzyszy mu podczas ważnych chwil.

Nie wiem, czy widzieliście, ale Bartek na scenę wziął kamerę i to jest kwestia tego, że kręcimy wspólnie cały ten proces Bartka bycia w filmie i dochodzenia do tej przeprawy, którą wszyscy obserwujemy. Myślę, że jest to bardzo ciekawy proces i wspólnie coś z tego robimy

 – powiedziała

Czy film ujrzy światło dzienne. Jak przyznała Sonja, jeszcze nie wie, czy premiera filmu będzie publiczna, być może para zachowa nagranie do domowego archiwum. Czas pokaże.

Zachłyśnięcie światem show-biznesu

Świat filmowy rządzi się swoimi prawami. Po wielkim sukcesie filmu „Boże ciało”, w którym Bartek Bielenia wcielił się w głównego bohatera, zaczęły się liczne wydarzenia, promocje i występy na ścianach. O to, jak aktor podchodzi do świata show biznesu, Mateusz Hładki zapytał jego partnerkę:

Myślę, że nie da się tym zachłysnąć. To jest tak odrealnione, gdzieś poza rzeczywistością, która jest interesująca, która składa się właśnie z tych miłych, codziennych rytuałów. Oczywiście nikt nie mówi, że ktoś chce unikać tej promocji. Ale prawdzie życie jest gdzie indziej

- wyznała Sonja. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
94
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0