Gwiazdy

Anita Werner przebiegła półmaraton. "Dla mnie to kompletny odlot!"

Anita Werner

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anita Werner przebiegła półmaraton. "Dla mnie to kompletny odlot!"

Anita Werner

Kamil Piklikiewicz/East News

Dziennikarka Faktów TVN Anita Werner w niedzielę przebiegła Półmaraton Gdański. O swoim osiągnięciu poinformowała na Instagramie. Kto ją wspierał i motywował do działania? 

Dla Anity Werner "możliwe jest wszystko"

Anitę Werner znają wszyscy widzowie Faktów TVN. Przez długi czas była ona nieobecna w mediach społecznościowych. Zmieniło się to kilka tygodni temu, kiedy założyła swoje konto na Instagramie. Od tego momentu jest tam bardzo aktywna i chętnie dzieli się wyimkami z życia.  Często też relacjonuje swoje treningi biegowe. Jak się okazało, były to przygotowania do półmaratonu.

Zrobiłam to! Przebiegłam półmaraton! Pierwszy w życiu! 21,0975 km!!! Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę! Aaaaaaaaaa!!! Czas 02:18:02 i dla mnie to kompletny odlot! Gdyby ktoś powiedział mi rok temu, że to zrobię, powiedziałabym, że to niemożliwe. Ale możliwe jest wszystko!

- napisała na Instagramie.

Anita Werner o inspiracji

Dziennikarka w poście podziękowała swojemu partnerowi, Michałowi Kołodziejczykowi, za wsparcie, motywację i inspirację. Jak przyznała, to właśnie dzięki niemu zaczęła biegać i udało jej się przebiec półmaraton.

Wygrałam sama ze sobą! Ale jestem szczęśliwa!

 - dodała.

Nie tylko partner towarzyszył jej w tym przełomowym dniu. Wśród kibiców znalazła się Anita Włodarczyk, która wytrwale, w deszczu, kibicowała Werner i Kołodziejczykowi relacjonując ich zmagania na instagramowej relacji.

 Jesteście wielcy! 

- napisała w jednej z relacji. 

Zobacz też:

Piotr Kraśko i Monika Olejnik w sportowym duecie. "Siła, wytrzymałość i odporność"

366 maratonów w 366 dni. Biegający rolnik ma w planach kolejne rekordy  

Wojtek Machnik pobił rekord świata w maratonie wokół pętli. „Misja zakończona sukcesem”

Zobacz wideo: Anita Werner o długiej pracy w TVN: To były także moje początki, bardzo dobrze wszystko pamiętamCo sądzisz o tym artykule?
52
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0