Gwiazdy

Aktorka znana z "Pełnej chaty" trafiła do więzienia. Nie zamierza jednak zostać tam długo

więzienie

Chanin Wardkhian/Getty Images

Gwiazdy

Aktorka znana z "Pełnej chaty" trafiła do więzienia. Nie zamierza jednak zostać tam długo

więzienie

Chanin Wardkhian/Getty Images

Lori Loughlin, aktorka znana z serialowego hitu lat 80. "Pełna chata" trafiła do więzienia. Ma tam spędzić dwa miesiące, ale jak zapowiedziała – nie zamierza zostać w nim na Święta Bożego Narodzenia. Pytanie tylko na ile Lori jest w tym momencie decyzyjna? 

Lori Loughlin w więzieniu

Lori Loughlin i jej mąż Mossimo Giannulli zostali skazani za udział w aferze korupcyjnej z 2019 r. Małżeństwo wręczyło łapówkę, by ich córki dostały się na wymarzoną uczelnię – czytamy na gwiazdy.wp.pl. Co ciekawe, te same zarzuty usłyszało ponad 40 osób.

Ostatecznie Lori i jej mąż, który jest projektantem mody, przyznali się do winy i poszli na ugodę. W jej myśl Lori została skazana a dwa miesiące pozbawienia wolności, 150 tys. dolarów grzywny i 150 godzin prac społecznych, zaś jej mąż dostał karę pięciu miesięcy więzienia, 250 tys. dolarów grzywny i 250 godzin prac społecznych.

Święta Bożego Narodzenia w więzieniu?

Lori chciała mieć wyrok jak najszybciej za sobą, dlatego do zakładu karnego zgłosiła się już 30 października, a nie 19 listopada, jak głosił wyrok. Aktorce zależało, aby zbliżające się święta spędzić w domu. Magazyn "People" podał, że jest to możliwe. Pewnością zaś jest to, że Loughlin Nowy Rok przywita na wolności.

W aferze łapówkowej udział brała także inna gwiazda telewizji Felicity Huffman, znana z serialu "Gotowe na wszystko". Huffman w przeciwieństwie do aktorki znanej z "Pełnej chaty" od razu przyznała się do winy – czyli wręczenia łapówki w wysokości 15 tyś. dolarów. Miała spędzić w więzieniu cztery miesiące, ostatecznie jednak w zakładzie karnym przebywała jedynie przez 11 dni. 

Zobacz także:

Ojcowie córek wspierają protesty. "Siła kobiet jest wszechmogąca"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim londyńskim Halloween: "W tym roku jest szokująco dziwnie"

Agnieszka Woźniak-Starak żegna przyjaciela: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0