Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "My już pani nie wypuścimy"

Agnieszka Włodarczyk

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "My już pani nie wypuścimy"

Agnieszka Włodarczyk

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka dosyć regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg ciąży. Chociaż podkreśla, że do rozwiązania jest jeszcze chwila, właśnie trafiła do szpitala. Lekarze dali jej do zrozumienia, że zostanie tam do porodu.

Agnieszka Włodarczyk w szpitalu. Co się dzieje?

Ciąże gwiazd to dosyć elektryzujący temat - pod postami związanymi z tym tematem panie mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz wspierać idolki w szczególnym okresie. Nie inaczej jest w przypadku Agnieszki Włodarczyk. W ostatnim poście aktorka poinformowała, że trafiła szpitala. 

- Wczoraj podjechałam do szpitala na chwilę porozmawiać z lekarzem prowadzącym i położną... Podłączono mnie pod KTG i klops. "Musimy Panią zostawić na parę dni na obserwacji..." Ale jak to? Ja nie mogę tak z biegu. "Mąż Pani dowiezie rzeczy, bo my już Pani nie wypuścimy" - czytamy na instagramowym profilu aktorki.

Włodarczyk zdradziła, że na szczęście była już spakowana. W torbie zabrała ze sobą między innymi zestaw do pozyskania krwi pępowinowej.

- Radzę takie rzeczy załatwiać wcześniej - dopisała.

Agnieszka Włodarczyk czeka na poród

W tym samym wpisie Agnieszka Włodarczyk przyznała, że nie miała świadomości, jaki wpływ ma ślub rodziców na sytuację prawną dziecka. W ostatnich dniach razem z partnerem postarali się o dokument uznania ojcostwa przez Karasia.

- Nie miałam ani takiej wiedzy, ani świadomości, co dzieje się lub co może się stać w przypadkach, kiedy jesteśmy bez ślubu, a tego papierka nie ma. Wrzucam Wam parę przypadków, o których mi pisałyście na priv. Uczulam zatem i zwracam uwagę na ten, jak się okazuje ważny temat - czytamy we wpisie aktorki.

- U mnie wszystko ok, jestem porządnie zaopiekowana i dobrze nakarmiona i uwaga, to nie jest szpital prywatny - podsumowała na koniec.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i cierpliwości! :)

Zobacz też:

Bracia Królikowscy zdradzili kulisy życia rodzinnego. "Nie poznaliście jeszcze Marceliny"

Cezary Żak o córce Zuzannie, która pracowała na oddziałach covidowych. "Codzienne zgony bez rodzin były niezwykle traumatyczne"

Sabina Jeszka o pierwszym wyjeździe z mężem. "Byliśmy 5 dni bez wody. Gotowaliśmy śnieg"

Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku

Co sądzisz o tym artykule?
65
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0