Newsy

17-latka znaleziona martwa w wannie. Co było przyczyną jej śmierci?

Hakan Yeşil/Getty Images

Newsy

17-latka znaleziona martwa w wannie. Co było przyczyną jej śmierci?

Hakan Yeşil/Getty Images

Do tragicznego wydarzenia doszło w domu jednorodzinnym w Lęborku. Miejscowa policja znalazła w wannie ciało 17-letniej dziewczyny oraz podłączony do prądu telefon. Po zbadaniu okoliczności tragedii, prokuratura podała przyczynę śmierci nastolatki.

Czy 17-latka została porażona prądem?

Policja została zawiadomiona o zdarzeniu około godziny pierwszej w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, w łazience odkryli zwłoki nastolatki. Ciało znajdowało się w wannie, był tam też telefon podłączony do prądu. - Przyczyną śmierci pokrzywdzonej było porażenie prądem – poinformował prokurator rejonowy w Lęborku Patryk Wegner. Biegli stwierdzili tak w opinii po przeprowadzonej sekcji.

Śledztwo w sprawie śmierci 17-latki

Patryk Wegner, prokurator rejonowy w Lęborku, przekazał, że zostało wszczęte śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Wiadomo, że sekcja zwłok tragicznie zmarłej dziewczyny odbyła się w środę, 14 kwietnia. 

Prokurator Wegner dodał, że na temat tego, co stało się z telefonem i ładowarką, dlaczego nastąpiło porażenie prądem, wypowiedzą się biegli - elektryk i elektronik - w zleconych w śledztwie przez prokuraturę opiniach. 

Zobacz wideo: Czy jesteśmy więźniami naszych telefonów?

Zobacz więcej:

Źródło: TVN24 |
Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0