Anna Lewandowska spotkała się z finalistami wyzwania w Dzień Dobry TVN. "Spełnienie moich marzeń"

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
M. Jarosławski, S. Brózda
Finał wyzwania Anny Lewandowskiej i DDTVN
Finał wyzwania Anny Lewandowskiej i DDTVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Na początku roku Anna Lewandowska połączyła swoje siły z Dzień Dobry TVN, by zachęcić jak najwięcej osób do podjęcia aktywności fizycznej. W wyzwaniu "Healthy & Active" wzięło udział wielu widzów, ale siedmioro z nich zasłużyło na największe uznanie. Jak finaliści akcji czują się po miesiącu zmagań zwieńczonych spotkaniem z popularną trenerką?

Podsumowanie wyzwania Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

Podjęcie aktywności sportowej i wdrożenie zdrowego trybu życia to najwyżej notowane postanowienia noworoczne, które wymagają ogromnej samodyscypliny. Trwanie w nich przez cały rok udaje się tylko nielicznym, którzy w ciągu pierwszych tygodni potrafią wypracować odpowiednie nawyki. Anna Lewandowska zadbała więc o to, by chęć do działania nie wygasła zaledwie po kilku dniach od startu.

- Wspólnie z redakcją Dzień Dobry TVN podjęliśmy wyzwanie "Healthy & Active" - miesięczne wyzwanie, które angażowało i motywowało wiele osób do tego, żeby zmienić nawyki na zdrowsze. Codziennie trenowaliśmy, codziennie odżywaliśmy się zdrowo. Byli eksperci, były treningi. Dzisiaj wielkie podsumowanie, gdzie wyłoniliśmy siedem osób, z którymi poprowadzę krótki trening i wręczę małe podarunki - oznajmiła trenerka.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli:

  • Kasia Prażucha,
  • Piotr Gzubicki,
  • Paulina Szyłejko,
  • Magdalena Grzegorzewska,
  • Sylwia Langowska,
  • małżeństwo Dominika i Radosław Dziadykowie.

- W ostatnim czasie trochę się zaniedbaliśmy. Stwierdziliśmy, że to jest dobry moment, żeby ruszyć z miejsca, żeby podnieść się z kanapy i zacząć coś robić dla własnego zdrowia - skomentowała Dominika Dziadyk.

- Jestem 8 miesięcy po porodzie. Dla mnie to wyzwanie było taką motywacją, że wchodzę w to w stu procentach. Z powrotem z nawykami zdrowego odżywiania, ćwiczeń codziennych - wyznała Sylwia Landowska.

- To wyzwanie podjęłam nie na sto, tylko na dwieście procent i robiłam wszystko dokładnie tak, jak zaleciła Ania. Dieta była na 200%, pielęgnacja była na 200% i regeneracja też była na 200% - oceniła Kasia Prażucha.

Anna Lewandowska spotkała się z uczestnikami wyzwania "Healthy & Active"

Nie bez kozery mówi się, że w grupie tkwi siła, która potrafi przenieść góry. Wzajemne wsparcie napędza do działania i tym samym przynosi zadowalające efekty. Nie inaczej było z treningami prowadzonymi przez Annę Lewandowską we współpracy z redakcją Dzień Dobry TVN. Żona Roberta Lewandowskiego utrzymywała stały kontakt z uczestnikami wyzwania "Healthy & Active".

- Starałam się odpisywać na Instagramie. Starałam się chociaż wysłać serduszko, polubić zdjęcie, pokazać, że ja widzę ich ciężką pracę i to, że są zaangażowani - zaznaczyła w materiale ze spotkania z finalistami akcji, podczas którego nie zabrakło wspólnego treningu, wręczenia drobnych upominków oraz pełnych życzliwości rozmów.

- Bardzo duże emocje, spełnienie moich marzeń, bo odkąd zacząłem ćwiczyć z Anią, to chciałem ją osobiście spotkać. Dzisiaj się to ziściło - ujawnił jeden z uczestników wyzwania, Piotr Gzubicki.

Jak wygrać z własnymi słabościami i kontynuować przygodę ze zdrowymi nawykami? Tego dowiesz się z naszego wideo.

Finał wyzwania Anny Lewandowskiej i DDTVN
DD_20230129_Lewandowska_REP

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: M. Jarosławski, S. Brózda

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości