Sport i fitness

Piłkarskie sztuczki. Jakie triki stosuje Lionel Messi? "Jest bardzo zwrotny"

Sport i fitness

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Żonglerka mistrza świata
Żonglerka mistrza świataDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Mundial 2022 trwa, a przed nami kolejny mecz Biało-Czerwonych. Już 30 listopada reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną. Czym może zaskoczyć nas Lionel Messi? Mistrz świata w żonglowaniu piłką Paweł Skóra pokazał nam, jakie triki stosuje ten ceniony sportowiec.

Żonglerka piłką nożną

Mundial 2022 trwa, a Polscy kibice nie mogą doczekać się meczu Polski z Argentyną. Ten odbędzie się już w środę 30 listopada. Sportowe emocje nie opuszczają naszego studia. Gościem poniedziałkowego Dzień Dobry TVN był Mistrz Świata i dwukrotny Mistrz Europy Freestyle Football Paweł Skóra.

Sportowiec zaprezentował widzom imponujący pokaz żonglowania piłką oraz przedstawił triki piłkarskie Lionela Messiego, z którym polska reprezentacja zmierzy się już niedługo. - Jest bardzo zwrotny, piłka się go słucha. Nawet szybkością jest w stanie pokonać swoich przeciwników - tłumaczył.

Triki znanych piłkarzy

W jaki sposób zdaniem Pawła Skóry można pokonać Messiego i jego drużynę? - Myślę, że tu pomogą jakieś podwojenia - podkreślił. Jakie triki stosuje nasz kapitan reprezentacji Polski? - Lewandowski ma w repertuarze dużo zwodów - opowiada gość w studiu.

Czy umiejętności żonglowania piłką przydają się także podczas gry na boisku? - To niewielki procent. Są to głównie zwody piłkarskie, czyli zagrania, kiedy gramy jeden na jednego, jak mijamy przeciwnika - podsumowuje Paweł Skóra.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości