Materiał promocyjny

Kulisy Gali Ekstraklasy. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę

Kulisy Gali Ekstraklasy. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkową niespodziankę
O czasie na boisku i poza nim – kulisy Gali Ekstraklasy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Chociaż sezon ligowy już za nami, to nie koniec sportowych emocji. A wszystko za sprawą Gali Ekstraklasy, podczas której wręczono nagrody dla najlepszych piłkarzy ubiegłego sezonu. Zapytaliśmy uczestników uroczystości jak ważny jest czas - ten na boisku i poza nim.

Czas okiem piłkarzy

Ariel Mosór z Piasta Gliwice powiedział, że czas na boisku jest bardzo ważny, ale bardzo szybko mija, więc każdą minutę i sekundę trzeba wykorzystać. Piłkarz otrzymał nagrodę Turbokozaka Sezonu 2023/2024.

- Bardzo się cieszę z każdej nagrody indywidualnej, bo jest to jakieś wyróżnienie. (...) Każdy czas wolny trzeba odpowiednio dostosować, aby odpowiednio się zregenerować, ale też spędzić czas z bliskimi, więc jest to ciężkie, ale nauczyłem się już to robić - zaznaczył zawodnik.

- Jak strzelasz bramkę, to patrzysz na zegar, żeby ten czas jak najszybciej wtedy leciał, ale jak tracisz bramkę, chcesz, żeby czas leciał wolniej. Nagroda dla najlepszego zawodnika to coś, co jak najbardziej doceniam, bo głosują koledzy z boiska, z którymi rywalizuję. (...) Staramy się z żoną ten czas wolny wypełniać tak, aby mieć czas dla siebie, ale też czas na swoje obowiązki. Jesteśmy dobrze zgrani, więc dajemy radę - stwierdził Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin.

- Czas jest absolutnie kluczowy. Musimy mecze rozpoczynać punktualnie, powinniśmy punktualnie kończyć - podkreślił Marcin Mikucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ekstraklasy S.A.

Niespodzianka na Gali Ekstraklasy

Prezes zarządu Ekstraklasy S.A. przyznał, że na galę czeka się praktycznie cały sezon.

- Jagiellonia Białystok zwycięzcą, Śląsk Wrocław drugie miejsce, Legia Warszawa trzecie, więc wspaniała chwila, żeby uhonorować wysiłek tych trzech drużyn, ale osób, które to tworzą - tłumaczył Marcin Animucki w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Współpraca Ekstraklasy z marką Aztorin rozpoczęła się w 2015 roku. - Ta gala, na której się znajdujemy, jest zwieńczeniem i ukoronowaniem całorocznej pracy. To, co wyjątkowego podczas gali się wydarzyło, to prezentacja nowego zegarka, który brandowany jest logo Ekstraklasy - wskazała Oktawia Staciewińska z Apart.

- Sezon zakończyliśmy z wynikiem 3,7 mln kibiców na stadionach. Ogromny wysiłek wszystkich klubów Ekstraklasy, żeby budować model na kibicowanie, aby sprawiać, że chodzenie na stadiony jest naprawdę bardzo przyjemne i można tam spędzić z emocjami czas razem ze swoimi znajomymi - podsumował Marcin Mikucki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?