Sport i fitness

Przez lata był oficerem marynarki wojennej. Dziś uczy zumby. "Teraz się spełniam na 100 procent"

Sport i fitness

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Grzymkowska
Oficer z miłością do zumby
Oficer z miłością do zumbyDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Sławomir Jamiołkowski przez ponad dwie dekady z dumą nosił mundur oficera marynarki wojennej. Po zakończeniu służby wojskowej postanowił poświęcić się swojej największej pasji i został instruktorem zumby. W Dzień Dobry TVN 53-latek opowiedział o emocjach, jakie niesie za sobą taniec.

Sławomir Jamiołkowski spełnia taneczne marzenia

Sławomir Jamiołkowski interesował się tańcem już jako nastolatek. Brał udział w turniejach i to właśnie na parkiecie poznał swoją żonę. Z czasem młodzieńcza pasja ustąpiła jednak miejsca karierze wojskowej. Mężczyzna przez 24 lata był oficerem marynarki wojennej. Mundur nosił do 2015 roku.

Ostatecznie Sławomir Jamiołkowski zdecydował się wrócić do tego, co sprawia mu najwięcej radości. Od kilkunastu miesięcy prowadzi zajęcia zumby.

- Zrobiłem wszystkie uprawnienia w każdej grupie wiekowej (...). Jestem bardzo dumny, że nosiłem mundur oficerski (...), natomiast tak naprawdę teraz się spełniam na 100 proc., bo mogę być wyzwolony, mogę być zabawny, mogę krzyczeć, mogę się uśmiechać - stwierdził 53-latek.

Taniec - największa pasja Sławomira Jamiołkowskiego

Sławomir Jamiołkowski nie ukrywa, że taniec odgrywa w jego życiu bardzo ważną rolę. Co ciekawe, swoich sił na parkiecie próbowały też jego córki. One także brały udział w turniejach.

- Zaczerpnęłyśmy tego drygu od taty i mamy (...). Teraz tata przede wszystkim jest spełniony i to widać, że robi to, co kocha - zapewniła jedna z pociech byłego oficera, Agata Jamiołkowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Grzymkowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości