Weronika Książkiewicz

  Weronika Książkiewicz

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera - genialnego kucharza Jacka - wcieli się Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in.: Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy powiedzieli o postaciach, które zagrają. Kto z nich zagra czarny charakter? Czy przygotowując się do roli, podglądali zawodowych kucharzy? Zapowiada się ciekawie :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: singielka 2016 - Filip Chajzer spróbuje się dowiedzieć, dlaczego tak trudno znaleźć fajnego faceta. Następnie bardzo smakowici aktorzy - Weronika Książkiewicz w serialu "Na noże" w towarzystwie Stramowskiego, Zielińskiego i Głowackiego. A na koniec: nadzieja dla ludzi, którzy stracili sprawność - polscy lekarze pracują nad rozmnażaniem komórek chrząstki stawowej. Bądźcie z nami o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  Okazuje się, że podczas wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie mniej ważne, co same wyniki, istotne są kreacje z czerwonego dywanu. Gwiazdy, by skupić na sobie uwagę fotoreporterów przygotowują się do Oscarów na wiele miesięcy przed galą. Czy nie jest to zbyt powierzchowne? Do czego są w stanie posunąć się gwiazdy, by ich kreacje były przez długi czas komentowane w mediach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Książkiewicz jest pół Polką, pół Rosjanką. Ma na swoim koncie wiele ról serialowych i filmowych. Ostatnio miała swoją premierę komedia romantyczna "Planeta Singli", w której aktorka zagrała „psycholożkę włosów” przeżywającą problemy małżeńskie. Doceniany jest nie tylko jej talent aktorski, ale styk, w jakim się nosi. Weronikę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać z nią o jej marzeniach zawodowych, pracy na planie Planety Singli i nowym etapie w jej życiu. Okazało się, że życie uczuciowe aktorki było inspiracją dla twórców Planety.

  Czy gwiazdy zaklinają rzeczywistość? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Weronikę Książkiewicz, Martę Dąbrowską, Patricię Kazadi, Edytę Olszówkę, Omenę Mensah, Tomasza Olejniczaka, Justynę Steczkowską.

  Kilka lat temu gwiazdy niechętnie przyznawały się do tego, że korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Teraz wiele z nich nie ma z tym problemu. Należą do nich m.in.: Renata Dancewicz, Katarzyna Warnke i Weronika Książkiewicz. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na północy Afryki odbyła się niezwykła sesja zdjęciowa. Jej efekty znajdziemy w kalendarzu, z którego dochód ma zostać przekazany na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. Do projektu Omenaa Mensah zaprosiła polskie gwiazdy i znanych projektantów. Czy trudno było ich namówić na współpracę? Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła pomysłodawczyni akcji - Omenaa Mensah oraz Weronika Książkiewicz i Tomasz Olejniczak.

  -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

  Sezon ślubny w pełni, dlatego zapytaliśmy Klaudię Halejcio, Julię Kamińską, Katarzynę Glinkę, Katarzynę Stankiewicz, Weronikę Książkiewicz i Natalię Siwiec, jakie suknie ślubne podobają im się najbardziej. W jakim miejscu chciałby wziąć ślub Rafał Maślak?

  Weronika Książkiewicz to znana w Polsce aktorka młodego pokolenia. Niedługo będzie również rozpoznawalna we Włoszech. A to dzięki głównej roli w jednym z odcinków serialu „Inspettore Coliandro”. W Dzień Dobry TVN aktorka po raz pierwszy opowiedziała o pracy na planie włoskiej produkcji. Kogo gra w serialu? Jak producenci włoscy dowiedzieli się o Weronice? Jak wyglądał casting do tej roli? Czy jest szansa, że aktorka zagra w innych włoskich produkcjach?

  Dlaczego przeprowadziła się na stałe do Warszawy i czy zabrała ze sobą syna? O tym Weronika Książkiewicz opowiedziała dziennikarce Dzień dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Gdzie zamieszkałaby Dorota Wellman, gdyby musiała się wyprowadzić z Warszawy? W jakim polskim mieście zamieszkałby Marcin Prokop?

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  Czy Weronika Książkiewicz rzeczywiście desperacko szuka nowego chłopaka? Zobaczcie co, na temat doniesień medialnych, Agnieszce Jastrzębskiej powiedziała aktorka. Czy Weronika jest singielką?

  Na pokazie mody dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Natalię Siwiec, Basię Kurdej-Szatan, Monikę Pietrasińską, Tomasza Olejniczaka, Zosię Ślotałę i Weronikę Książkiewicz, o to czy są "słoikami'?

  O tym, co czuje się, kiedy trzeci raz zostanie się mamą, Monika Mrozowska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej .

  Ostatnio pojawiła się informacja, że aktorka Weronika Książkiewicz jest zakochana. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać bezpośrednio u źródła. Czy to rzeczywiście miłość ma wpływ na to, że aktorka wygląda tak kwitnąco i radośnie?

  Agnieszka Jastrzębska z kamerą Dzień Dobry TVN była na pierwszym pokazie młodego projektanta Tomasza Olejniczaka podczas, które zapytała przybyłe gwiazdy o ich pierwszy pokaz mody. Co powiedział jej Weronika Książkiewicz, która jest muzą Toma? Jak swój pierwszy London Fashion Week wspomina blogerka Jessica Mercedes?

  Ostatnio wśród polskich gwiazd zapanowała moda na wykonywanie ćwiczeń przy jednoczesnym podłączeniu pod prąd. To podobno bardzo skuteczny sposobów na zrzucenie wagi. Inny popularny sposób na schudnięcie to picie koktajlu z zielonego jęczmienia. Zobaczcie, jak odchudzają się polskie gwiazdy! Co stosuje Daria Widawska, Natalia Klimas, Kamila Baar, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz? Która pije wodę, a która podczas ćwiczeń podłącza się do prądu?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała, przybyłe na pokaz duetu Paprocki& Brzozowski, gwiazdy o to, czy trzynastka jest dla nich szczęśliwa? Co powiedziała jej Julia Kamińska, Weronika Książkiewicz, Natasza Urbańska i Małgorzata Rozenek?

  Na szkolnych imprezach zawsze była mumią, smerfetką i cyganką, a teraz za sprawą dwóch dziewczyn stałą się carycą! Jak tego dokonały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się Weroniką.

  Zawsze piękna, nienaganna, doskonale ubrana. Przyznaje, ze wszystkie te przymioty zawdzięcza ciężkiej pracy. Ze swoich 32 lat życia jest od 24 lat na diecie. Nie traci jednak pogody ducha i przyznaje, że siłę daje jej trzyletni synek Borys. U nas na czacie prosto z wakacji spędzonych na południu Włoch.

  Gdzie kończy się praca a zaczyna się prawdziwe życie? Ile można poświęcić dla kariery? Czy tylko singiel może się realizować w pracy? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć w swojej sztuce "Single i remiksy" Marcin Szczygielski. W tej sztuce grają: Weronika Książkiewicz, Anna Mucha i Wojciech Medyński, których gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że "Single i remiksy" ruszają w świat?

  Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Agnieszka Rylik w Mierzęcinie spotkała się z Weroniką Książkiewicz, Anną Muchą, Wojciechem Medyńskim oraz Lesławem Żurkiem. Panie opowiedziały o singielkach, panowie o remiksach, a wszyscy razem o spektaklu „Single i remiksy” w reżyserii Olafa Lubaszenki.

  Balet jest wspólną pasją Weroniki Książkiewicz i jej mamy Beaty, która uczy w Poznaniu tańca dzieci i młodzież w Szkole Tańca i Baletu “Fouetté”. Jakie plany zawodowe ma na najbliższą przyszłość Weronika Książkiewicz dowiedziała się Katarzyna Olubińska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Puślecka na próbach Fashion Week Poland spotkała się z Weroniką Książkiewicz, która podczas pokazu będzie chodzić w ubraniach projektanta Tomasza Olejniczaka. Jak Weronika ubiera się na co dzień? Czy interesuje się modą? Czy zdarza się jej założyć dres?

  Czy rozmiar zero zapewnia powodzenie w show-biznesie? W ogniu pytań dziennikarki Dzień Dobry TVN stanęli m.in.: Weronika Książkiewicz, Monika Brodka, Krzysztof Stróżyna i Natalia Lesz.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na imprezie promującej kalendarz „Dżentelmeni”. Co się działo i kogo tam spotkała? Zobacz także MacGyvera po latach! Jak śpiewa Piotr Adamczyk i kim jest nowy partner Weroniki Książkiewicz?