manicure

  manicure

  Trendy obowiązują nie tylko w modzie i urodzie, ale również w manicure. Hitem tegorocznych wakacji będzie awangardowa naturalność. Co to znaczy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę salonu manicure Zuzannę Wiślicką.

  Obecnie hitem są tatuaże na paznokciach. Jak się je wykonuje? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN stylistkę paznokci Lilię Koval. Nasz gość powiedział również, jakie kolory i wzory są najmodniejsze na paznokciach tej wiosny.

  Na czym polega najnowszy hit w malowaniu paznokci czyi tzw. manekin manicure? Wszystko na temat jesienno-zimowych trendów w manicure opowiedziała nam Lilia Koval - stylistka paznokci.

  Ola Żuraw, uczestniczka Top Model, jest fanką DIY. Na czym to polega i jak wykorzystać DIY na paznokciach? Z Olą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska.

  Tamara Gonzalez Perea, znana też jako Macademian Girl, uwielbia kolorowe i błyszczące stylizacje. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała ją, jak do takich stylizacji dobrać manicure. Dowiedzieliśmy się również, gdzie blogerka wybiera się na wakacje.

  Nie każdy lakier trzyma się na paznokciach podczas urlopu. Jaki zatem wytrzyma nawet w najbardziej ekstremalnych i egzotycznych warunkach? Zapytaliśmy o to podróżniczkę i blogerkę Annę Skurę.

  Do naszej kawiarenki zaprosiliśmy Margaret, ambasadorkę marki Semilac oraz Joannę Janicką-Darol, manager ds. nowych trendów w Semilac. Czym inspirowała się Margaret tworząc swoją kolekcję lakierów hybrydowych? Jaki jest jej ulubiony kolor lakieru? Co jest modne w tym sezonie i jakie paznokcie powinnyśmy nosić? Zobaczcie!

  Gość Dzień Dobry TVN Anna Faber jest mistrzynią Polski w manicure 3D, mistrzynią sztuki w malowaniu paznokci i mistrzynią Europy w stylizacji paznokci żelowych. Na paznokciach klientek potrafi namalować prawdziwe dzieła sztuki. Gdzie Anna nauczyła się takiego sposobu malowania paznokci? Czy jej klientami są również mężczyźni? Jak długo trzyma się na paznokciach wykonana przez nią stylizacja? Co najbardziej lubi malować? Jaki manicure jest modny w tym roku?

  Karnawał trwa. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy stylistkę paznokci Zuzannę Wiślicką, aby powiedziała, jakie lakiery do paznokci są modne w tym okresie. Jak nakłada się na paznokcie tzw. lustro? Jaki kształt paznokci jest modny? Wybiegliśmy też w przyszłość i zapytaliśmy, jaki kolor lakieru będzie modny tej wiosny.

  Paznokcie Filipa Chajzera potrzebowały pomocy. Aby ulżyć im w cierpieniu dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się do SPA, które znajduje się na Targowisku Bakalarska w Warszawie. Bardzo na tej wizycie skorzystał - nie tylko wykonano mu manicure "naciura", ale również zaoszczędził kupę kasy i nauczył się wietnamskiego ;)

  Salonów kosmetycznych mamy w Polsce pod dostatkiem, jednak większość z nas woli dbać o paznokcie w domu. Jak zrobić profesjonalny manicure i nie wyrządzić sobie krzywdy? Stylistka paznokci Marzena Kanclerska przeprowadziła w Dzień Dobry TVN praktyczny kurs dotyczący odsuwania skórek i odpowiedniego pokrywania płytki lakierem.

  W środę w Dzień Dobry TVN: zerwane z zachwytem ze sklepowego wieszaka, odłożone na półkę w domu - Dawid Woliński i Anna Dec o tym, dlaczego wielu kupionych ciuchów nigdy potem nie zakładamy. Następnie: najpiękniejszy prezent dla żony? Na pewno nietypowy! - czyli męska grupa różańcowa, która codziennie modli się za swoje ukochane. Oprócz tego polska walka stulecia - Kowalkiewicz i Jędrzejczyk w starciu o mistrzostwo w MMA. A potem: im straszniej, tym lepiej, czyli idealny halloweenowy strój dla naszego dziecka. W programie także: domowe spa - jak zrobić sobie manicure? Zaczynamy o 8.00!

  Od samego rana, w Cafe TVN, nasi widzowie mogli wypróbować lakiery z linii stworzonej przez Patricię Kazadi! W rozmowie z Katarzyną Olubińską opowiedziała m.in. jak powstaje się konkretny kolor. Dowiedzieliśmy się też co, prowadząca You Can Dance, planuje robić w wakacje i... jak wygląda jej zwyczajny dzień!

  Ula Chincz przygotowała nowe zadanie dla Piotra, Bartka i Marcina. Panowie musieli odwiedzić manicurzystkę, która zrobiła im... tipsy. Jutro zapraszamy Was na kolejny odcinek cyklu "Być kobietą". Zobaczycie, jak poszło im wiązanie butów, zapinanie koszuli i przygotowywanie posiłku z tak długimi paznokciami! :-)

  Kolorowe, stonowane, pastelowe, ziemiste , złote, a może wyzywające? Jakie kolory paznokci będą modne tego lata, a jakich zdecydowanie unikać?

  Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią odchodzimy od sezonu letniego i mocnych kontrastów i wchodzimy w okres stonowanych barw. O najnowszych trendach kolorystycznych w lakierach do paznokci opowiedziała nam stylistka paznokci Marzena Kanclerska.