koncert

  koncert

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bartas Szymoniak i jego piosenka "Chore myśli". Marek Sierocki powiedział o nim: "Ty tworzysz nowy gatunek muzyki." A z jakim gatunkiem kojarzy się Tobie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Young Stadium Club i piosenka "Forever Young". Tyle energetycznej młodości na raz dawno nie widzieliście!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Singin' Birds z utworem "Chcę więcej". Dla tych, którzy chcą więcej "śpiewających ptaszków" mamy dobrą informację - już na początku marca pojawi się ich druga płyta - "Swing & Roll".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Ania Karwan z utworem "W prezencie", który artystka otrzymała od Natalii Kukulskiej jako podsumowanie ich kilkumiesięcznej, wspólnej pracy.

  W Dzień Dobry TVN - telewizyjna premiera nowego singla Juli - "Dobrego dnia"! Nas nastroił bardzo pozytywnie, a jak Wam się podoba?

  Swój styl muzyczny określa jako indie folk, co oznacza dla niego połączenie bluesa, folku, rocka, jazzu i popu. Na scenie Dzień Dobry TVN gruziński artysta Dave Adam z piosenką "Far from home".

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Horyzont z piosenką "Fire" - singlem promującym ich druga płytę, która w maju znajdzie się w sprzedaży. Piosenka ukazała się w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej. Czekamy na premierę płyty!

  "Jak dzikie palmy smaga wiatr, tak na mnie działasz Ty". Na scenie Dzień Dobry TVN - Swirnalis w utworze - "Dzikie palmy". Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Kamil Bednarek z utworem "Talizman", który zapowiada nowy album artysty. Częstujcie się pozytywną energią! Kamil odpowiadał tez na Wasze pytania na czacie, opowiedział też Magdzie i Marcinowi o swoich muzycznych wyzwaniach na nadchodzące miesiące.

  Po zagranicznych sukcesach, między innymi w Japonii, Hong Kongu, Singapurze oraz w Niemczech, Kasia Lins debiutuje na polskim rynku. Jak Wam się podoba jej piosenka "Tonę"?

  Zespół Red Lips przygotowuje się do pierwszego koncertu promującego nową płytę „Zmiana planu”. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Joanna Lazer powiedziała, gdzie odbędzie się ten koncert, dlaczego przestała śpiewać disco polo i jakiego artystę lubi słuchać.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Wojciecha Ezzata. Jak Wam się podoba jego utwór "Rozmowa"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Iwona Węgrowska zaprezentowała piosenką "Alone", która zapowiada nową płytę wokalistki. Piosenkarka startuje z nią również w konkursie Eurowizji. Jak myślcie, ma szansę na wygraną?

  W Polsce bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu. Teraz przyjechała promować swój nowy album pt. „Lost on you”. Na scenie Dzień Dobry TVN charyzmatyczna LP w utworze - "Other People"!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Michał Szpak z piosenką „Tic Tac Clock” pochodzącą z płyty "Byle być sobą". Artysta spotkał się też z naszymi widzami na czacie i opowiedział o swoich planach muzycznych w rozmowie z Marcinem Mellerem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Olę Gintrowską. Specjalnie dla naszych widzów zaśpiewała utwór "Biała Magia", którego kompozytorem jest Robert Janson.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, prosto z Radomia, zespół Pod Sufitem Dżungla. Jak myślicie, skąd zespół młodych i zdolnych muzyków zaczerpnął swoją nazwę? Czy zgadzacie się z Marcinem Prokopem, że "wszystko, co najlepsze pochodzi z Radomia"?

  Carnival Youth to grupa młodych muzyków pochodzących z Łotwy. Zespół w większości składa się z synów Renarsa Kaupersa, wokalisty zespołu Brainstorm. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z piosenką "Surf". Czy pójdą w ślady ojca i zostaną gwiazdami światowego formatu?

  Dziś wieczorem zagrają dla WOŚP, a od samego rana odpowiadali na pytania widzów Dzień Dobry TVN na czacie. O co ich pytaliście? Na naszej scenie ze swoim hitem - "Tak smakuje życie" wystąpił zespół "Enej"!

  Zespół Credo tworzy czterech muzyków, którzy spotkali się w Chrzanowie. W na scenie Dzień Dobry TVN zagrali piosenkę "Góral", czyli rockowo-góralski miks.

  W listopadzie 2016 roku ukazał się ich trzeci album "Roma" (lub jak woli Marcin, czytając od tyłu: "Amor"). Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sorry Boys z piosenką "Wracam". Czy Wam też kojarzy się z Florence And The Machine?