Koncert "Gramy dla Ukrainy" już w niedzielę. Kto wystąpi?

koncert charytatywny
Gramy dla Ukrainy
Źródło: materiał prasowy
Wojna w Ukrainie trwa. Polacy solidaryzują się ze wschodnimi sąsiadami i organizują pomoc. Już w najbliższą niedzielę, 13 marca w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert "Warsaw for u. Gramy dla Ukrainy". Kto wystąpi?

Polscy artyści pomagają uchodźcom

Od 24 lutego 2022 roku trwa wojna w Ukrainie. Polacy organizują liczne akcje charytatywne, przygotowują paczki, zapewniają transporty z granicy, a także przyjmują pod dach uchodźców.

„Moje serce jest wciąż na Ukrainie”
Źródło: Dzień Dobry TVN

W pomoc włączyli się również artyści. Już w niedzielę, 13 marca 2022 r. w Warszawie w klubie Progresja odbędzie się koncert "Gramy dla Ukrainy". Cały dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz organizacji Polska Akcja Humanitarna, która wspiera osoby poszkodowane w wojnie w Ukrainie. Ceny biletów zaczynają się od 50 zł.

Koncert "Gramy dla Ukrainy" – kto wystąpi?

Podczas koncertu wystąpi wielu artystów. Wśród nich m.in. Tede, Eldo, JWPBC, Catchup, VNM, Gverilla, Rau Performance, Hałastra, Asthma, WCK, Łysonżi & Proceente. DJ's: Falcon 1, Lazy1, Anusz, Mariano MBH, Kebs.

Koncert poprowadzi: Rudanacja, Proceente, Hirek Wrona.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

podziel się:

Pozostałe wiadomości