koncert

  koncert

  Novika powraca! Już w styczniu 2019 r. ukaże się jej nowy album "Bez cukru", a już dziś, na scenie Dzień Dobry TVN, zapowiadający tę płytę singiel - "Unsafe"!

  W Dzień Dobry TVN - Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen czyli bardzo popularny w Polsce, fenomenalny brytyjski zespół - Years&Years. Na naszej scenie wystąpili ze swoim utworem "All for you". Posłuchajcie!

  Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Warszawie odbędzie się "Koncert dla Niepodległej". Jakie atrakcje czekają na uczestników? Mówili o tym goście Dzień Dobry TVN: dyrektor biura programu „Niepodległa” Jan Kowalski, L.U.C i Darek Malejonek. Jakie utwory muzycy zaprezentują na scenie?

  Na naszej scenie Ava Max z utworem "Sweet but Psycho"! Amerykańska piosenkarka nazywana nową Lady Gagą zaprezentowała nam swój największy przebój. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Eni z jej utworem "Uwierz w siebie". Jak Wam się podobało?

  Na scenie Dzień Dobry TVN w utworze w utworze „Rebel Babel Vabank Rmx" wystąpili dziś: L.U.C., Tamara Arciuch i TWG. Posłuchajcie!

  "Staram się nieustannie rozwijać i nie oglądać za siebie. Szukać inspiracji we własnej duszy i zawsze zaczynać tworzenie od nowa". Przy okazji jego koncertu w Gliwickiej Arenie z Arminem van Buurenem, najbardziej znanym producentem i wykonawcą muzyki trance na świecie spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Jak udaje mu się godzić intensywną karierę muzyczną z życiem rodzinnym. Co jest dla niego najważniejsze i o czym marzy? Co sądzi o używkach i problemach z jakimi borykają się muzycy? "Wiem, że wielu moich kolegów z tego świata boryka się dokładnie z takimi samymi problemami i uzależnieniami jak on (DJ Avicii)". Co jest dla niego odskocznią od tego typu problemów.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś obdarzoną wyjątkowym głosem Sabinę SAGO. Jak Wam się podoba jej utwór - "Kiedy"?

  Ricky Martin, gwiazda latynoskiej muzyki po wielu latach wrócił do Polski, by zagrać koncert. Wystąpi dziś w hali Ergo Arena w Trójmieście. Z piosenkarzem, przed koncertem, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. - Dzisiaj będzie karnawał, będzie szaleństwo, wszyscy powinni się ubrać w luźne ubranie, bo będziecie się pocić tańcząc - mówi Ricky Martin. Czy trudno było mu się przyznać publicznie do swojej orientacji? - Nie mam maski na twarzy, jestem samym sobą. Jestem otwarty na temat tego, kim jestem i najwyraźniej fani to lubią. Życie jest zbyt krótkie, żeby udawać. Musimy być szczęśliwi, a miłość przejawia się na różne sposoby - powiedział Gabi Drzewieckiej Ricky Martin. Jak wychowuje swoje dzieci? Co myśli o polskich fanach?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  Nowy sezon zaczęliśmy niespodzianką dla naszych widzów i fanów zespołu Video! Posłuchajcie koncertu , który odbył się dziś rano na naszej scenie na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie! Podobało się Wam? :)