koncert

  koncert

  Pod koniec września Misiek Koterski poinformował fanów o niezwykłej niespodziance. Aktor zapowiedział wydanie rodzinnej płyty. To jednak nie wszystko. Wspólnie ze swoją partnerką - Marcelą Leszczak, tatą - Markiem Koterskim, jego ukochaną - Małgorzatą Bogdańską i innymi członkami rodziny wystąpią podczas wyjątkowego koncertu już 15 października. Poznaj szczegóły.

  Sobel to muzyczne objawienie na polskim YouTube. Ponad 80 milionów wyświetleń to doskonały wynik młodego artysty, który śpiewanie łączy z rapem. Jak mu to wychodzi? Zobaczcie jego występ z piosenką "Każdego dnia" na scenie Dzień Dobry TVN!

  Asaf Avidan to izraelski piosenkarz, który nie boi się bawić własnym głosem. Artysta przyjechał do Polski, by promować swój najnowszy album. Na jego temat i o tym, co łączy go z naszym krajem, opowiedział w Dzień Dobry TVN. Zaprezentował również swój utwór "Lost Horse.

  Niezwykle popularna w naszym kraju Katie Melua ponownie odwiedza Polskę. Tym razem artystka przyjechała promować swoją najnowszą płytę "Album No. 8", której premiera odbędzie się 16 października. Krążek ma być kwintesencją jej stylu, czyli łączyć elementy jazzu z muzyką klasyczną. O pracy nad płytą w czasie pandemii i planowanej trasie koncertowej Katie Melua opowiedziała w naszym programie.

  Gratka dla fanów Katie Melua - doskonała brytyjska wokalistka już w październiku wystąpi w Polsce. Piosenkarka zagra w naszym kraju trzy koncerty. Publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje. To nie koniec niespodzianek!

  Andrzej Strzelecki zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedynym ratunkiem jest terapia w Stanach Zjednoczonych. Jego córka Joanna poruszyła więc niebo i ziemię, aby zebrać potrzebne na to pieniądze. Chodzi aż o 1,5 miliona złotych. O przebiegu choroby i zbiórce opowiedzieli Joanna Strzelecka-Żylicz i oraz przyjaciel aktora Janusz Józefowicz. Sprawdź, jak można pomóc.

  Zespół Kwiat Jabłoni podczas pandemii powoli przygotowywał się do zmiany. Muzycy przenieśli się do nowej sali prób, gdzie nie tylko będą mogli ćwiczyć swoje utwory, ale także nagrywać profesjonalne streamingi dla swoich fanów. Gabi Drzewiecka wybrała się w odwiedziny i zapytała artystów o plany na niedaleką przyszłość. Specjalnie dla naszych widzów Kwiat Jabłoni wykonał utwór „Wzięli zamknęli mi klub”.

  Z powodu pandemii tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej została odwołana. Mimo to, Łukasz Targosz postanowił nie zasypiać gruszek w popiele i stworzył największą orkiestrę domową. Zawoławszy "Let’s play together", zebrał setki zgłoszeń z całego świata. Jedną z artystek, która podjęła współpracę z kompozytorem, jest Ania Karwan. Artyści opowiedzieli nam o efektach projektu.

  "Kocham śpiewać. Muzyka cały czas mnie napędza. To trochę tak, jak biegacz - trzeba trenować". O życiu prywatnym i planach zawodowych, o nowej płycie i o tym jak zaczęła się jego kariera muzyczna Matt Dusk opowiedział Marcinowi i Dorocie. Czy wokalista interesuje się również heavy metalem i dlaczego uwielbia śpiewać w duetach? Zobaczcie.