Astrolog Merkurja

  Astrolog Merkurja

  Tydzień rozpocznie się Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Strzelca, zatem będziemy działać szybko, trochę bez zastanowienia, ryzykując więcej niż w innych okolicznościach. Niestety przyjdzie za to szybko zapłacić, ponieważ już we wtorek 14.09 na niebie utworzy się utrudniająca rzetelną ocenę faktów opozycja pomiędzy Słońcem ze znaku Panny a Neptunem w znaku Ryb. Będziemy trochę oszołomieni. Sprawdź horoskop tygodniowy od 13 do 19 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Sobotę będziemy spędzać aktywnie i czuć wewnętrzny przymus do wydawania pieniędzy. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 18 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie będzie miał miejsce trudny układ pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Wagi, a Neptunem, który znajduje się w znaku Ryb.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Przed nami skomplikowany dzień, pełen trudnych niespodzianek. Rano możemy obudzić się niewyspani z powodu niepokojących snów i przeczuć. Uważajmy, aby nie przysnąć w kluczowych sytuacjach, dzisiaj będziemy rozkojarzeni! Poznaj horoskop dzienny na wtorek 14. września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. O godzinie 10:34 Srebrny Glob przejdzie do fazy Strzelca i na wieczornym niebie będzie coraz bardziej widoczny. Jaki jest horoskop na niedzielę, 12 września dla wszystkich znaków? Dzień rozpoczniemy jeszcze markotnie, z radością wylegując się w pościeli, dłużej niż powinniśmy. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Strzelca, nagle staniemy się bardziej aktywni i zapragniemy doświadczyć czegoś poza domem, poruszać się dodatkowo i podjąć jakąś aktywność fizyczną, a nawet coś pozwiedzać.

  Co nas czeka w sobotę? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Chociaż na niebie brak większych układów planetarnych, będziemy funkcjonować w zgodzie z naturą znaku Skorpiona, w którym przebywa zarówno Srebrny Glob, jak i świeżo przybyła do tej fazy bogini miłości, czyli Wenus. Jaki jest horoskop dzienny na 11 września 2021 r. dla wszystkich znaków? To będzie sobota wypełniona intensywnymi randkami, uwodzeniem i próbami podbicia nowych, partnerskich terytoriów. Wiele osób będzie odczuwać bardzo intensywne emocje, a wręcz miotane gorącymi uczuciami mogą być Byki i Skorpiony.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi, co sprawi, że poranek będzie dość leniwy, jednak Srebrny Glob o godzinie 8.02 przejdzie do znaku Skorpiona i wymusi na Nas bardzo konkretne działania. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 10 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Merkury, który znajduje się w znaku Wagi będzie w kwinkunksie z Uranem znajdującym się w znaku Byka. Ten układ przyspieszy tempo wydarzeń i nie ma co liczyć na rozprężenie w miejscu pracy, bo niby to piątek. Nic tych rzeczy. Oderwiemy się od obowiązków później niż zwykle. Wenus po godzinie 22.00 opuszcza znak Wagi i przechodzi do znaku Skorpiona, co nakieruje Nasze myśli na wieczorne spotkania pełne emocji.

  Przed Nami czas oczyszczania i zadumy, którą przyniesie odchodzące lato i czekająca w powietrzu jesień. Do ważnych układów na niebie z pewnością można zaliczyć Czysty Nów Księżyca, czyli Nów w Pannie, który wypadnie 7.09 i zachęci nas do porzucenia wszystkiego, co jest szkodliwe i niekorzystne oraz do wykonania wręcz rytualnych porządków w miejscu pracy i w domu. 8.09. będzie doskonały układ na zaklinanie bogactwa i powodzenia finansowego oraz składania zapytań o awans bądź podwyżkę. Poznaj horoskop tygodniowy od 6 do 12 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Będziemy planować, jak wprowadzić w życie pomysły z ostatnich dni. Srebrny Glob o godzinie 5.20 przejdzie do znaku Wagi i zaczniemy ponownie poszukiwać towarzystwa innych ludzi, skupiać się na koleżeństwie, przyjaźni i partnerstwie. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob również znajduje się w znaku Panny. Na niebie dojdzie do Czystego Nowiu Księżyca, którego archetyp jest związany z porządkowaniem, rytuałami oczyszczającymi, układaniem spraw finansowych, oszczędnościami i dbałością o higienę fizyczną i psychiczną. Ponadto na niebie utworzy się ziemski trygon pomiędzy Słońcem a Uranem, który zachęci Nas do poszukiwania nowej pracy oraz zadbania o swoje interesy. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 7 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj warto zastanowić się nad stanem swojego portfela i podjąć jakieś konkretne decyzje, mające na celu zapełnienie go.

  Roboczy tydzień rozpocznie się od zmiany znaku przez planetę podróży i komunikacji, czyli Merkurego. To wyjątkowo szybkie ciało niebieskie zmieni położenie ze znaku Panny na znak Wagi. Zaczniemy przykładać większą uwagę do sposobu komunikowania się. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt, już w poniedziałek pomoże rozpoznać, kto jest Nam użyteczny i życzliwy, a kto tylko udaje. Sprawdź horoskop tygodniowy od 30.08 do 5.09 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka, o godzinie 17:58 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale będziemy jeszcze żyć opozycją Marsa i Neptuna z wczorajszego wieczoru. Dzisiaj nadal możemy ulegać dziwnym wpływom, być rozkojarzeni i niezbyt solidni. Nasze myśli będą ulatywać gdzieś daleko, w odległe miejsca. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 3.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wieczorem dojdzie do groźnej i zwodniczej opozycji Marsa, przebywającego w znaku Panny i Neptuna, który już od dłuższego czasu rezyduje w znaku Ryb. Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 2.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

  Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce znajduje się w znaku Panny, Księżyc przebywa w znaku Byka. Dzień zaczniemy spokojniej i będziemy próbowali odprężyć się chociaż na koniec weekendu. Jednak Srebrny Glob przejdzie do fazy Bliźniąt o godzinie 18:41 i wieczorem rozdzwonią się telefony. W ostatnie godziny niedzieli będziemy nadrabiać zaległości w komunikacji, odpisywać na zaległe e-maile i odbywać ważne rozmowy. Poznaj horoskop dzienny na niedzielę, 29 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się znaku Barana. Na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Merkurym a Neptunem. Niestety pewne sprawy komunikacyjne, urzędowe oraz te związane z transportem - skomplikują się. Szczególnie mocno odczują ten trudny wpływ przedstawiciele znaków jakości zmiennej, czyli Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 25 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Opozycja Merkurego i planety duchowości, czyli Neptuna, zachęci do zwolnienia tempa na zewnątrz i skupienia się na tym, co płynie ze środka.