Tuż przed ślubem odkryła, że jej partner spotyka się z mężczyznami. Jakie sygnały sugerują zdradę?

Autor:
Nastazja
Bloch
Gdy zobaczyła dziecko przyjaciółki, odkryła zdradę

Będąc w związku, każdy chce mieć pewność, że dla drugiej połówki jest wyjątkowy, jedyny i wystarczalny. Tak też czujemy… do chwili, gdy nasza intuicja zaczyna nam podpowiadać, że coś, a raczej ktoś jest na rzeczy. Zdrada. Choć rani nasze uczucia, wolimy o niej wiedzieć, niż być okłamywani. Jak ją rozpoznać? Te kobiety znalazły na to sposoby.

Mój partner mnie zdradza

Gdy w związku zaczyna się sypać, podskórnie czujemy, że coś jest na rzeczy. Ciche dni, nieobecność w domu i niewytłumaczalne nadgodziny w pracy. Kobieca intuicja podpowiada nam, że w życiu naszej drugiej połówki pojawił się inny obiekt zainteresowania. Czasami jednak nasza intuicja wcale nie jest potrzebna, gdyż panowie sami podkładają sobie kłody pod nogi. Jak odkryć, że nas zdradzają?

Niedawno w mediach głośno było o sytuacji Shakiry. Wokalistka miała rozpoznać zdradę Gerarda Pique po tym, że w ich wspólnej lodówce ubyło dżemu truskawkowego, którego piłkarz nie jadał. Takich sytuacji w życiu jest znacznie więcej. Zatem miejcie oczy szeroko otwarte.

Match w aplikacji randkowej

Byli w stałym, kilkuletnim związku. Pewnego dnia Kasia otrzymała od koleżanki z pracy SMS-a. "Czy to nie twój facet?". Ta długo patrzyła w ekran telefonu i nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Aplikacja randkowa, zdjęcia, które sama zrobiła mu na wakacjach i opis sugerujący, że jest poszukującym miłości singlem. Kasia postanowiła przetestować wierność partnera i zagrać do tej samej bramki. Gdy koleżanka dała jej dostępy, zaczęła pisać z "nieznajomym". Po tygodniu zaproponował randkę, ta zgodziła się bez zająknięcia. Jakie było jego zdziwienie, gdy na spotkaniu pojawiła się jego własna partnerka i oznajmiła mu, że to definitywny koniec.

Antykoncepcja prawdę powie

Kolejny związek i kolejne rozczarowanie. Byli ze sobą 5 lat, wiedzieli o sobie wszystko. Gdy Filip coraz mniej zaczął bywać w domu, jego partnerka przeczuwała, że dzieje się coś złego. Długo odsuwała od siebie czarne scenariusze, "przecież on mnie kocha". Pewnego dnia podczas weekendowych porządków domu otworzyła jego kosmetyczkę. W środku znalazła prezerwatywy. Wtedy już wiedziała, że partner nie jest jej wierny. Sama od długiego czasu brała tabletki antykoncepcyjne i była to jedyna metoda ich zabezpieczenia.

Zguba trafiła w ręce złej dziewczyny

Ola od liceum wierna była jednemu partnerowi. W tym roku stuknęło im 8 lat. Do tej pory nie mieli jednak potrzeby wspólnego mieszkania. Było im dobrze, razem i osobno. Choć większą część tygodnia spędzali u niego, czasami mieli ochotę po prostu odetchnąć i skupić się na swoich obowiązkach w samotności. Sielankę zniszczyła jedna pomyłka. Pewnego dnia chłopak wręczył dziewczynie wypraną bieliznę. Okazało się jednak, że nie należała do niej.  

Mój narzeczony woli mężczyzn

W tym roku mieli zaplanowany ślub. Ona wybrała już sukienkę, on załatwiał obrączki i fotografa. Goście poinformowani, rodzina szczęśliwa, a przyjaciele wymyślali imprezy panieńskie i kawalerskie. Ania czuła jednak, że atmosfera w domu odbiega od dotychczasowej. Przypuszczała, że przyszły mąż może stresować się zmianą statusu. Intuicja nie dawała jej spokoju. Gdy sprawdziła jego telefon, okazało się, że założył aplikację randkową. Po szczegółowej analizie przyszła żona odkryła, że jej partner umawia się na spotkania z mężczyznami. Ślub w ostatniej chwili został odwołany.

Czerwona lampka w związku – podejrzane zachowania

Jeśli zastanawiacie się, czy wasze podejrzenia są słuszne, czy może wariujecie już ze swoimi myślami, przedstawiamy listę najczęstszych zachowań, jakie towarzyszą zdradzie.

Pierwszy sygnał to zmiana dotychczasowych nawyków. Jeżeli partner, bez powodu wychodzi wcześniej do pracy i wraca później, a także zwiększa ilość delegacji i obowiązków, być może nie chodzi tylko o pracę. Co więcej, gdy dopytujesz, co robił i jakie ma plany, staje się wybuchowy i zarzuca, że wciąż się go czepiasz. Nie chce ci czegoś powiedzieć?

Sygnałem może być także brak wspólnego planowania wolnych dni, urlopów i spotkań rodzinnych. Z jego konta szybko znikają pieniądze, choć nie kupił nic sobie ani tobie? Możliwe, że prezentami obdarowywał kogoś innego.

Jego telefon dzwoni, a on rozłącza połączenia, gdy jesteś w pobliżu? Skoro nie ma nic do ukrycia i nie planuje dla ciebie niespodzianki, pytanie, dlaczego to robi?

Wielokrotnie przyłapałaś go na kłamstwie? Czasami nie warto mówić, że znamy prawdę. Posłuchajcie, jak idzie w zaparte, gdy i tak wiecie, jak wyglądała sytuacja. Brakuje tylko popcornu i komedia gwarantowana.

Partner bez powodu kupuje ci prezenty i rzuca czułe słówka? Może boryka się z wyrzutami sumienia po zdradzie?

Powyższe przykłady nie są dowodem zdrady, to tylko zachowania, które często pojawiają się w związkach z problemami. Jeśli zauważacie któreś z nich, warto przyjrzeć się życiu naszej drugiej połówki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Glasshouse Images/GettyImages

Pozostałe wiadomości