Związki i seks

Ma 42 lata i jest dziewicą. Jej argumenty za życiem w celibacie mogą niektórych zaskakiwać

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Discovery Life
Przechwytywanie

Ponad 1/4 brytyjskich dziewcząt traci dziewictwo przed 16. rokiem życia. Do tej grupy nie zalicza się 42-letnia Charlotte, która świadomie podjęła decyzję o życiu w celibacie. Dlaczego się na to zdecydowała? O własnych przekonaniach opowiedziała modelce erotycznej Jodie Marsh.

"Tabu dziewictwa według Jodie Marsh" - skąd pomysł na reportaż o dziewicach?

Jodie Marsh to brytyjska celebrytka, która zasłynęła w mediach dzięki udziałowi w telewizyjnych reality show. Na co dzień pracuje również w charakterze modelki erotycznej. Niebawem w Discovery Life ukaże się jej reportaż o dziewictwie. Do podjęcia takiego tematu skłoniły ją własne doświadczenia - Jodie od czterech lat żyje w celibacie. Jak twierdzi, gdyby mogła cofnąć czas, nadal byłaby dziewicą.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Wszystko, co mam, zawdzięczam karierze modelki erotycznej. Ale moje życie prywatne nijak się ma do wizerunku publicznego. Ludzie, którzy nic o mnie nie wiedzą, mogą zakładać, że ciągle uprawiam seks. Minęło tyle czasu, że czuję się jak odrodzona dziewica. Tym razem bardzo starannie wybiorę partnera. Nie planowałam życia w czystości, ale tak wypadło. Im dłużej żyłam bez seksu, tym mniej go pragnęłam - stwierdziła przed kamerami.

Marsh zadaje pytanie: "Czy w tym owładniętym seksem świecie można cenić celibat?". Odpowiedzi szukała w różnych zakątkach świata, nawet w Kambodży. - Wiele dziewczyn się nie ceni, są pod silnym wpływem rówieśników - powiedziała jedna z bohaterek reportażu. Większość z nich żałuje zbyt wczesnej inicjacji seksualnej.

Wielka Brytania. 42-letnia dziewica czeka na odpowiedniego mężczyznę

Ponad 1/4 brytyjskich dziewcząt traci dziewictwo przed 16. rokiem życia. Chłopcy zaczynają przygodę z seksem jeszcze wcześniej. Do tych statystyk nie zalicza się 42-letnia Charlotte, która świadomie podjęła decyzję o życiu w celibacie. - Chciałam zachować siebie dla męża, o ile się pojawi - przyznała.

Dodała także, że nie spotkała dotąd odpowiedniego mężczyzny, więc nadal trwa w swoim postanowieniu. Nie ukrywa, że im jest starsza, tym myśl o ewentualnym pierwszym razie wywołuje w niej coraz większe obawy. - To bardzo ciekawa sprawa. Ciekawość walczy z etyką i przekonaniami. (...) Jeżeli ktoś się trafi, przemyślę tę sytuację. Ale na razie odpowiada mi celibat. Chodzi o to, by zrobić to z odpowiednim człowiekiem i w odpowiednim czasie, a nie dlatego, że rówieśnicy uprawiają seks - wyjaśniła Charlotte.

- Gdybyście usłyszeli, że Charlotte ma 42 lata i wciąż jest dziewicą, pomyślelibyście, że coś z nią jest nie tak lub że to nie jest normalne. A ona jest kobietą, która wie, co robi i czego chce. Jeśli nie jest gotowa na seks, to dobrze, że obstaje przy swoim. Charlotte trzyma się własnych zasad - stwierdziła Jodie Marsh.

Film dokumentalny przedstawia historie kilku innych osób: dorosłego prawiczka, żyjącej w skromności nawróconej modelki oraz nastoletnich dziewcząt, których dziewictwo jest wystawiane na sprzedaż w Kambodży. Bohaterowie zdecydowali się opowiedzieć o swoim stosunku do celibatu. Reportaż będzie można obejrzeć już 23 kwietnia o 23:50 na kanale Discovery Life.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Discovery Life

Źródło zdjęcia głównego: TLC

Pozostałe wiadomości