Związki i seks

Narzeczona zdradziła go tuż przed ślubem. Jego zemsta była okrutna. "Ona ma szczęście, że uciekła"

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Kobieta.gazeta.pl, TikTok
Zemsta na niewiernej narzeczonej

Zdrada jest szczególnie bolesna, gdy poprzedza tak istotne wydarzenie jak ślub. Wie o tym doskonale mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który postanowił zemścić się na swojej niewiernej narzeczonej. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni jego zachowaniem.

Zdradziła narzeczonego tuż przed ślubem

Zdrada wiąże się z ogromnym bólem. Poradzenie sobie z tak trudną emocjonalnie sytuacją wymaga często nawet pomocy specjalisty oraz ogromnego wsparcia ze strony bliskich. Niestety czasem uczucia biorą górę, a zdradzony partner może chcieć się zemścić za zadany mu ból.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tak było w przypadku historii przedstawionej przez TikTokerkę @pduck11. Kobieta opublikowała ogłoszenie mężczyzny, który dowiedział się o niewierności swojej narzeczonej tuż przed samym ślubem. Zdradzony narzeczony natychmiast zerwał zaręczyny i odwołał przygotowania do ceremonii. Jednak to nie koniec, ponieważ zdecydował się również sprzedać kreację panny młodej.

Zemsta za zdradę

"Suknia ślubna - będzie odpowiednia dla "większej" kobiety (...) mówiła, że to rozmiar 12 - miała skłonność do kłamania, więc prawdopodobnie jest to 14/16" - czytamy w nietypowym ogłoszeniu. Ponadto zaskakująca jest również cena kreacji. Mężczyzna postanowił wystawić ją za jedyne 5 funtów, czyli około 27 złotych.

Filmik szybko stał się hitem na TikToku. Do tej pory polubiło go aż 26,4 tysiące osób. Niestety nie wszyscy internauci uważają, że mężczyzna postąpił słusznie. - Wydaje mi się, że to ona ma szczęście, że uciekła - skomentowała jedna z użytkowniczek aplikacji. Nie spodobał im się również fakt, że suknia została opisana jako ubranie dla osoby plus size, choć nie było to prawdą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Kobieta.gazeta.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: A-fitz/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości