Poszła do ginekologa z silnym bólem brzucha. Po tej wizycie mąż zażądał rozwodu

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Player.pl
"Seks - wypadki" Player

Kobieta od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha. Postanowiła więc udać się do ginekologa, by dowiedzieć się, co jest przyczyną tych dolegliwości. Na wizytę wybrała się wraz z mężem. Okazało się, że w jej narządach rodnych jest ciało obce. Po tym odkryciu jej partner natychmiast zażądał rozwodu.

"Seks - wypadki" - sezon 1

Czy chwile miłosnych uniesień mogę skończyć się katastrofą? Tak! Udowadniają to producenci programu "Sex - wypadki", w którym pokazane są żenujące, nieodpowiedzialne, a czasami zabawne historie ludzi, przyłapanych na stosunku seksualnym w nietypowych miejscach. W jednym z odcinków poznamy kobietę, która z powodu problemów zdrowotnych udała się do lekarza. Towarzyszył jej zaniepokojony mąż. - Od kilku tygodni czuję ból w podbrzuszu. Nasila się i pojawiły się upławy - wyjaśniła podczas wizyty. Specjalista natychmiast zlecił wykonanie badania ginekologicznego i pobranie wymazów.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mąż kobiety zażądał rozwodu

Lekarz wyszedł z sali, by przygotować się do wykonania niezbędnych procedur. Pacjentka poszła za nim, by porozmawiać bez obecności męża. Powiedziała mu, że infekcja może wynikać z faktu, że partner ją zdradza. W tej sytuacji doktor postanowił sprawić stan zdrowia także jej małżonka. Okazało się, że nie wykryto u niego żadnych chorób przenoszonych drogą płciową.

Gdy specjalista rozpoczął wykonanie badania ginekologicznego, zauważył, że w narządach rodnych pacjentki znajduje się ciało obce. Okazał się, że była to prezerwatywa. - Gdy ją wyciągnąłem, mąż aż oniemiał - wyjaśnił lekarz. - Nie używam kondomów od podwiązania nasieniowodów pięć lat temu - wyjaśnił oburzony mężczyzna. Kobiecie podano antybiotyk. Największą niespodzianką dla doktora był fakt, że pacjentka zdradzała męża, a nie, jak sama podejrzewała, on - ją. Jej partner jeszcze w szpitalu zażądał rozwodu.

Więcej odcinków serialu TLC "Seks - wypadki" znajdziesz na Player.pl

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości