Po 50 latach małżeństwa przymierzyła swoją suknię ślubną. Reakcja męża chwyta za serce

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Małżeństwo z wieloletnim stażem

Mówią, że taka miłość zdarza się tylko w filmach. Są razem 50 lat, nieprzerwanie darzą się mocnym uczuciem i nadal robią sobie wzajemnie niespodzianki. Babcia znanej tiktokerki przymierzyła suknię ślubną, którą ostatni raz miała na sobie pół wieku temu. Cała w bieli zaprezentowała się zaskoczonemu mężowi, a jego reakcja została nagrana przez wnuczkę. - Więc to mają na myśli w bajkach Disneya - czytamy w komentarzach pod viralem.

50. rocznica ślubu. Żona zrobiła mężowi niespodziankę

Katy Kat to tiktokerka działająca pod pseudonimem @thekatykat, która publikuje na swoim profilu wzruszające nagrania. Tym razem podzieliła się historią babci i dziadka, którzy świętowali 50. rocznicę ślubu. Żona zrobiła mężowi niezwykłą niespodziankę. Włożyła suknię, którą miała na sobie pół wieku wcześniej, gdy przysięgała ukochanemu dozgonną miłość i wierność. Z pomocą Katy przygotowała niezwykłą stylizację i zaprezentowała się zaskoczonemu partnerowi. @thekatykat udokumentowała tę chwilę na czterech filmikach.

Na pierwszym viralu widzimy, jak starszy mężczyzna siedzi w fotelu i nieświadomy tego, co się zaraz wydarzy, patrzy w tablet. Tuż za ścianą tiktokerka dopasowuje kreację (która z upływem czasu stała się nieco za luźna) do figury babci i następnie zapina seniorce dopasowane do stylizacji sandałki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Później przyszedł czas na ostatnie poprawki. Babcia pomalowała usta ciemną pomadką i zerknęła w lusterko. - Nie mogę w to uwierzyć - powiedziała wzruszona. Z uśmiechem od ucha do ucha przeszła do pokoju obok, by pokazać się ukochanemu w całej okazałości.

Przymierzyła suknię ślubną po 50 latach - reakcja męża

Dziadek tiktokerki nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Oderwał wzrok od tabletu i z wrażenia zdjął okulary. Przyglądał się żonie ze łzami w oczach i chwycił ją za dłonie. Na mężczyznę czekała jeszcze jedna niespodzianka. Zza ściany wyszła wnuczka, która trzymała w ręce jego ślubną marynarkę.

Romantyczna scena przypadła do gustu użytkownikom TikToka. Spragnieni takich doznań w swoim życiu docenili łączące seniorów uczucie.

- Więc to mają na myśli w bajkach Disneya, kiedy mówią, że książę i księżniczka żyli długo i szczęśliwie.

- To prawdziwa miłość.

- Ich miłość do siebie jest niesamowita i oni też są niesamowici. Chciałabym przeżyć taką historię - czytamy w komentarzach pod viralem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Johannes Kroemer/Getty Images

Pozostałe wiadomości