Styl życia

Wróciła z urlopu na Cyprze. Gdy rozpakowała walizę, znalazła niechcianego pasażera

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Powrót z wakacji z dodatkowym pasażerem

Sezon letni trwa w najlepsze, a my chętnie podróżujemy i zwiedzamy świat. Jak się okazuje, przed powrotem do domu warto sprawdzać swoje bagaże, by uniknąć stresujących sytuacji. Jedną z nich podzieliła się na TikTiku kobieta z Wielkiej Brytanii. W walizce przewiozła bowiem niechcianego pasażera.

Cudowne wakacje i stresujące powroty do domu

Jedziesz na wakacje sam, a wracasz z nowym członkiem rodziny? Taka sytuacja spotkała pewną Tiktokerkę z Wielkiej Brytanii. Rzecz w tym, że kobieta wcale nie prosiła się o dodatkowe towarzystwo. Całą historię Georgia Sinclair opowiedziała w krótkim filmiku. Nagranie wyświetlono już ponad 840 tysięcy razy. Co wydarzyło się na Cyprze?

Podróże po świecie

Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Turystka spędzała na wyspie wspaniały urlop. Po powrocie do domu, podczas rozpakowywania walizki dostrzegła coś, czego nigdy się nie spodziewała. W otwartej torbie ujrzała chodzącą po ubraniach czarną tarantulę, która po kilku chwilach zniknęła za sprzętem AGD.

Na tę sytuację zareagowała współpracownica, która wykonała telefon do Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA). - "Cześć RSPCA, myślę, że mogłam przywieźć ze sobą do domu tarantulę z Cypru" – mówiła młoda kobieta.

Wakacyjne historie z niechcianymi przybyszami

Filmik turystki zyskał ogromną popularność. Internauci w komentarzach podzielili się swoimi historiami, w których wspominali, że również przewieźli do domu pająki.

Choć tarantula europejska wygląda na groźną, wcale taka nie jest. Jednak nie ukrywajmy, sam jej wizerunek może nas wystraszyć. Pająk osiąga rozmiar dłoni dorosłego człowieka i może ukąsić. W takim przypadku należy zgłosić się do lekarza oraz zastosować leki przeciwbólowe i przeciwtężcowe. Nie wykluczone, że może wystąpić opuchlizna i obrzęki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Pekic/GettyImages

Pozostałe wiadomości