Materiał promocyjny

Superszybki światłowód z krótką umową. Oferta idealna nie tylko dla studenta

Superszybki światłowód z krótką umową
Superszybki światłowód z krótką umową
Źródło: John Rensten/GettyImages
Studenci wyruszyli do największych miast w Polsce, by rozpocząć edukacyjną przygodę na uczelniach. Gdy mieszkanie zostało już wynajęte, a część rzeczy przewieziona do nowego lokum, czas na załatwienie rzeczy najważniejszej – Internetu światłowodowego. Atrakcyjną ofertę dla wszystkich, nie tylko dla studentów, przedstawia Play. 

Superszybki światłowód od Play

Jedną z najważniejszych rzeczy niezależnie od tego czy pracujesz, czy jeszcze studiujesz, jest nielimitowany internet. Dostęp do szybkiego światłowodu pozwala bowiem wywiązywać się z codziennych obowiązków bez obawy o niestabilne łącze czy wolne pobieranie i przesyłanie danych.

Co więcej, korzystanie z sieci światłowodowej Play na kilku urządzeniach jednocześnie nie przeszkadza nikomu w pracy, nauce czy zabawie. Zatem gdy ty robisz skomplikowany projekt na zajęcia, twoja rodzina czy znajomi mogą w tym czasie oglądać film w dobrej jakości, czy grać w gry.

A jeśli lubisz być na bieżąco z nowościami filmowymi i serialowymi, mamy dobrą wiadomość. W ofercie światłowodu od Play otrzymasz prezent w postaci 2- miesięcznego abonamentu w Planie Podstawowym na platformie Netflix.

Dobrze też wiemy, że młodzi nie lubią za długo siedzieć w jednym miejscu. Jeśli w twojej głowie często rodzą się pomysły o przeprowadzce czy wyjeździe na dłużej z kraju, nie masz się o co martwić. Umowę z Play możesz podpisać na zaledwie 9 miesięcy.

Światłowód w atrakcyjnej cenie

Powyższa oferta z pewnością skrojona jest pod studentów, ale dostępna dla wszystkich. Zachęcająca jest nie tylko prędkość światłowodu, ale i atrakcyjna cena. Dla Klientów Play dostawca również przygotował wyjątkowe oferty. Sprawdź więcej.

Ponadto dla osób, które potrzebują niezawodnego i szybkiego połączenia z Internetem oraz chcą cieszyć się dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak podłączenie różnych urządzeń czy szybka i niezawodna transmisja bezprzewodowa idealnym rozwiązaniem będzie router Play BOX NET. Sprawdź szczegóły na play.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: John Rensten/GettyImages

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości