Styl życia

Za młodu pięknością, na starość zaś szkaradą. "Nie wybierałem najlepszego studia tatuażu, tylko najtańsze"

Styl życia

Aktualizacja:

Miały zdobić ciało, a wyszło na odwrót. Dobrze wykonany tatuaż może być naszą wizytówką. Gorzej, kiedy oddamy skórę w niewłaściwie ręce. W programie "Najgorsze polskie tatuaże" zobaczymy te zrobione pod wpływem impulsu lub w niesprawdzonym salonie. Miały symbolizować coś ważnego, a teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. Jak ratować oszpecone ciało? O tym opowiadała tatuatorka Kaja Karolina Chodorowska.

"Najgorsze polskie tatuaże" - gdzie oglądać

Osoby, które żałują swoich decyzji związanych z tuszem pod skórą, mogą odetchnąć z ulgą. Już 20 lutego o godz. 22:00 na antenie TTV zadebiutuje program "Najgorsze polskie tatuaże". W każdym odcinku pojawi się czworo posiadaczy rysunków na ciele, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalistów.

- Najczęściej zakrywamy tribale i imiona naszych byłych - powiedziała w Dzień Dobry TVN tatuatorka Kaja Karolina Chodorowska.

Tatuaż dla "szpanu"

Michał Turkiewicz na co dzień jest studentem psychologii, a oprócz tego pracuje w korporacji. W naszym programie zmierzył się z błędem młodości - czyli wątpliwej jakości tatuażem na klatce piersiowej.

- To był pierwszy tatuaż, którym chciałem się pochwalić wśród znajomych. Po tym, jak uzbierałem pieniądze od mamy - 100 zł, nie wybierałem najlepszego studia tylko takie, które będzie najtańsze - przyznał gość Dzień Dobry TVN.

Na szczęście dla naszej ekspertki nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko zależy od odwagi klienta.

- Przykryć można każdy tatuaż. Kwestia tylko tego, ile mamy na to miejsca. Nowy tatuaż musi być większy, a nie każdy tego chce. Więc możemy nie tylko przykryć, ale także ulepszyć, rozbudować stary tatuaż - podkreślała Kaja Karolina Chodorowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości