Styl życia

Gry dla zakochanych na Walentynki. Zobacz, jak rozpalić wyobraźnię drugiej połówki

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Najlepsze gry dla zakochanych
Najlepsze gry dla zakochanychDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Walentynki to idealna okazja dla wszystkich par do zrobienia czegoś więcej, niż tylko spotkanie na romantycznej kolacji czy wręczenie czerwonych róż i czekoladek. Możemy przeznaczyć ten wyjątkowy czas na to, by poznać się lepiej, dowiedzieć czegoś ciekawego o drugiej osobie. W tym pomocne będą gry. O zabawach dla zakochanych opowiedziała nam Magdalena Kordaszewska, ekspert ds. zabawek.

Gry dla zakochanych

Znudziło wam się oglądanie seriali i romantycznych filmów? Co powiecie na gry partnerskie? Nie tylko zapewnią wam fantastyczną zabawę, ale także pozwolą zbliżyć się do siebie i dowiedzieć się o sobie nawzajem nowych rzeczy. Zestaw najciekawszych gier pokazała nam nasza ekspertka. Na pierwszy ogień poszły – "Wojny Domowe" oraz "Aliasy".

- W wojnach domowych musimy coś zorganizować z pomocą sąsiadów, rodziny, bliskich. Trzeba coś przygotować, ugotować, zaopiekować się dziećmi. W Aliasach dzielimy się na drużyny podzielone płcią. Zobaczycie, jak zagracie, że jest płeć mózgu i kobiety pewne rzeczy inaczej tłumaczą mężczyznom i mężczyźni kobietom – powiedziała.

Zabawy dla par z nagrodami

Jeśli lubicie pytania, spodoba się wam gra "Zakochani". - W pytaniach wchodzimy na róże obszary, także bardziej erotyczne. Są pytania dotyczące tego, co lubimy, a czego nie. Dla zwycięzcy przewidziane są nagrody - powiedziała.

"Gry w relacje. Związki" to rozgrywka przeznaczona dla dwóch osób. Zaznaczyć trzeba, że staż związku nie ma żadnego znaczenia. Pielęgnowanie relacji jest tak samo ważne na każdym jej etapie. Gra została więc stworzona z myślą o poprawie relacji i budowaniu szczerego i długotrwałego uczucia, które bazuje na komunikacji i zrozumieniu. W przygotowaniu gry brali udział psycholodzy, terapeuci, ale przede wszystkim pary, będące w związkach, tych krótkich jak i długich.

"Gierki Małżeńskie" to towarzyska gra planszowa dla 1-4 par z rysunkami Andrzeja Mleczki. Myślicie, że jesteście parą idealną i wiecie o sobie wszystko? Ta zabawa to sprawdzian, który udowodni wam nawzajem, że jesteście dla siebie stworzeni. Dziesiątki zadań i wyzwań, którym możecie stawić czoło tylko we dwoje. Co więcej, osoba, która wygrywa, otrzymuje bon na gotowanie, sprzątanie, masaż i wiele innych ciekawych rzeczy.

"Dopasowani" jak dwie połówki jabłka? Przekonaj się, jak dobrze znasz swojego partnera z drużyny i czy uda ci się odpowiedzieć tak samo jak on. Zdobywacie punkt za każdą zgodną odpowiedź.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości