Styl życia

Bartosz Ostałowski stracił ręce w wieku 20 lat. Nie poddał się. "Pasja na Krawędzi" była największą motywacją

Styl życia

W Polsce discovery+ wystartowało 8 grudnia w ramach oferty Playera. Platforma posiada największą bibliotekę treści spośród wszystkich nowych serwisów VOD. To właśnie tam możecie oglądać autorski program Bartosza Ostałowskiego "Pasja na Krawędzi", o którym opowiedział w naszym studiu.

Bartosz Ostałowski jest legendą polskiej motoryzacji. Jedynym drifterem na świecie bez rąk . Przez lata tworzył popularnego vloga, w którym testował wyjątkowe samochody i relacjonował najważniejsze imprezy sportowe, a teraz prowadzi autorski program "Pasja na Krawędzi", który można oglądać tylko w Playerze, w kolekcji discovery+.

- "Pasja na Krawędzi" to program, który zawsze kiełkował gdzieś tam w mojej głowie. Udało się to zrobić (...). Jesteśmy w wielkim formacie w discovery+., więc bardzo się cieszymy – wyjawił kierowca sportowy w Dzień Dobry TVN.

"Pasja na Krawędzi" - o czym jest program?

W premierowym sezonie widzowie poznają wyjątkowe samochody oraz wspaniałych gości. Na fotelu pasażera zasiądą m.in.: Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka czy Mateusz Gessler. Bartosz Ostałowski przyznał, że poprzez program chce zarazić widzów pozytywną energią i zachęcić, do realizowania pasji . – Mówi się, że ludzie, którzy mają pasje, są szczęśliwsi, lepiej się realizują, bardziej dążą do swoich celów – oświadczył. I dodał, że "jak się coś bardzo chce i kocha, trzeba po prostu zacząć to robić".

Bartosz Ostałowski - jedyny taki kierowca na świecie

Gdy miał 20 lat, uległ wypadkowi, który zmienił jego życie o 180 stopni. Stracił ręce. Jednak nie załamał się, a walczył o marzenia!

– Dla osoby, która marzyła o karierze kierowcy, to było rozwalenie wszystkiego. Później małymi kroczkami doszedłem do momentu, kiedy wsiadłem za kierownicę. Przejechałem pierwsze parę metrów, następnego dnia kolejne. I wydaje mi się, że to było clou - nierzucanie się na głęboką wodę, niepróbowanie za wszelką cenę, tylko małymi krokami – oznajmił.

Bartosz postawił na swoim i został profesjonalnym kierowcą. – Jestem już 10 lat na scenie profesjonalnej z licencją, ze wszystkimi tytułami kierowcy zawodowego i nikt nie poszedł jeszcze w moje ślady, więc to pokazuje, że to nie jest takie proste. W tej chwili dysponuję samochodem sportowym, który ma 1000 koni, więc ogarnąć to - nie jest łatwe. Jedna noga na kierownicy, a druga na gazie – przyznał.

Dodał, że zanim "wsiadł za kółko", musiał dużo ćwiczyć i rozciągać się. Doszedł do takiej wprawy, że udało mu się pokonać Richarda Hammonda. – Przyszedł, zbił żółwika i powiedział: ale, jak to jest w ogóle możliwe - wspominał.

Poza tym Bartosz nie tylko wyczynowo jeździ, ale maluje również obrazy. Motoryzacja zapewnia mu adrenalinę, a malarstwo – wycisza. Oglądajcie program tego niezwykłego człowieka.

"Pasja na Krawędzi" - gdzie oglądać?

Dzisiaj 16 grudnia o godzinie 20 jest premiera trzeciego odcinka. Program można oglądać tylko w Playerze, w kolekcji discovery+ . Pierwsze odcinki są już dostępne, a nowe publikowane są w środy.

discovery+ Originals

Discovery+ to płatny serwis streamingowy oferujący najlepsze treści non-fiction na świecie. Największym atutem discovery+ są produkcje własne – discovery+ Originals. Tych tytułów nie można zobaczyć nigdzie indziej. Jednym z nich jest najnowsza odsłona autorskiego programu Bartosza Ostałowskiego "Pasja na Krawędzi".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Dyrektor szpitala jeździ w karetce pogotowia. "Wyznaję zasadę: wszystkie ręce na pokład"

Białoruska fotografka, która tworzy zdjęcia - symbole rewolucji. "Po postrzeleniu kolegi nie czuję się bezpiecznie"

5 prezentów, których nie wypada kupić pod choinkę. Dr Irena Kamińska-Radomska o świątecznych wpadkach

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości