"Down the Road" to dla niego za mało. Adam spełnił swoje marzenie i zagrał z Afromental: "Był świetny"

Adam Wdówka jest najmłodszym uczestnikiem programu "Down the Road". Chłopak w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że bardzo chciałby zagrać z zespołem Afromental. Na odpowiedź grupy nie trzeba było długo czekać. Muzycy zaprosili Adama do siebie do studia. Jak wyglądało to niezwykłe spotkanie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Adam Wdówka zagrał z Afromental

Adam Wdówka to najmłodszy uczestnik drugie sezonu "Down the Road". Jest zapalonym sportowcem - pływa i ćwiczy boks. Do tego gra także na perkusji. Podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że marzy o tym, aby zagrać z zespołem Afromental. To pragnienie udało się spełnić. - Już wcześniej do nas dochodziło, że nas słucha. Ale dopiero po programie, wszystko, tak się złożyło, że mieliśmy mieć próbę i pomyśleliśmy dlaczego go nie zaprosić - mówił Tomasz Lach, wokalista Afromental.
Adam od małego grał na bębenkach. Na osiemnaste urodziny otrzymał od rodziców perkusję. Dlatego szczególnie cenne było dla niego spotkanie z Tomaszem Torresem, perkusistą zespołu. Jak doświadczony muzyk ocenił grę Adama? - Myślałam, że będę musiał go pilnować, aby nie wypadł z rytmu, ale to w ogóle nie było potrzebne. Siedziałem tylko i rozkoszą robiłem swoje. On robił swoje i był w tym świetny - powiedział perkusista.
Muzyków zespołu Afromental zaskoczył nie tylko wielki talent Adama, ale również jego osobowość. - Spodziewaliśmy, że będzie nieśmiały, spięty. Ale nie. On wszedł jak huragan i zagrał jak huragan - stwierdził Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta grupy.

Jakie marzenia mają uczestnicy "Down the Road"?

Spełnienie tego marzenia nie byłoby możliwe, gdyby nie Przemek Kossakowski, dziennikarz i prowadzący "Down the Road" oraz Tomasz Torres, perkusista zespołu Afromental. Czy Adam od zawsze marzył o spotkaniu z muzykami? - Tak, mówił o tym od samego początku. Afromental zawsze był jego wielką fascynacją. To, co się wydarzyło to coś niesamowitego - powiedział w Dzień Dobry TVN Przemysław Kossakowski.
Jak spotkanie z Adamem wspomina Tomasz Torres? - Byłem mega poruszony. Mogliśmy się od niego bardzo dużo nauczyć. Jego otwartość i bardzo szczere okazywanie emocji bardzo nas poruszyły - wyjawił muzyk.
Warto dodać, że Adam nie jest jedynym uczestnikiem programu, który ma marzenia. Czego pragną bohaterowie "Down the Road"? Odpowiedź znajdziecie w poniższej rozmowie:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Reporter: Michał Malinowski
Pozostałe wiadomości