osoba niepełnosprawna

    osoba niepełnosprawna

    Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska to para, która w mediach społecznościowych występuje pod nazwą Life On Wheelz. Z ich działalności dowiemy się, jak wygląda codzienne życie osób z niepełnosprawnościami. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski spotkał się z parą, by porozmawiać o seksie i mitach, jakie krążą wokół tego tematu.

    Katarzyna Błoch w 2018 roku wzięła udział w 11. edycji programu "Mam Talent", w którym dotarła aż do finału. Wraz z pełnosprawnym partnerem tańczyła na wózku i zrobiła ogromne wrażenie na widzach. Ze względu na pandemię, by zapewnić sobie środki do życia, musiała się przebranżowić. Czy na dobre porzuciła swoją taneczną pasję? O tym opowiedziała w rozmowie z redaktorką mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

    Z wiekiem coraz bardziej panujemy nad swoimi emocjami. Kontrolujemy się. Osoby niepełnosprawne są zawsze szczere, dojrzewając, nie tracą swojej spontaniczności. Czy są w stanie przeżyć prawdziwą miłość? Jak wyrażają swoje emocje? Czy są wylewni czy raczej zamknięci w sobie? Czego pragną osoby niepełnosprawne? Z Anną Maruszeczką porozmawiali goście Dzień Dobry TVN: Romek Zańko – podróżnik, prezes Fundacji Pod Sukniami i Tadeusz Woźniak – muzyk, ojciec 19-letniego chłopca z Zespołem Downa.