Styl życia

Ma 15 lat i spodziewa się drugiego dziecka. Blogerka publicznie rozważa aborcję

Styl życia

Wczesna ciąża

Daria Sudnisznikowa jest rosyjską gwiazdą mediów społecznościowych. Popularność zyskała, gdy zaszła w ciążę mając 13 lat. Teraz spodziewa się drugiego dziecka i otwarcie mówi, że nie podoła opiece nad nim. Głośno zastanawia się, czy powinna dokonać aborcji. "Nadal nie mogę w to uwierzyć" – przyznaje nastolatka.

Daria Sudnisznikowa - kim jest?

Daria pochodzi z Krasnojarska na Syberii. Jej sytuacją przez wiele miesięcy żyła cała Rosja, kiedy okazało się, że w wieku 13 lat zaszła w ciążę. Dziewczyna postanowiła urodzić dziecko, a rodzina wsparła ją w tej decyzji. Jej córeczka Emilia przyszła na świat w sierpniu minionego roku. Po czasie wyznała jednak, że maluch "zrujnował jej życie" .

Kiedy padło pytanie o ojca dziecka, Daria odparła, że jest nim jej przyjaciel - 10-letni Wania. Wątpliwości wzbudzał jednak młody wiek chłopca, wtedy Daria postanowiła wyznać prawdę. Opowiedziała, że została zgwałcona przez licealistę o imieniu Stiepan. Policja przesłuchała go, ale śledztwo zostało zawieszone. Dopiero po porodzie Darii możliwe było przeprowadzenie analizy DNA. Badanie potwierdziło, że ojcem dziecka jest licealista.

Daria Sudniszikowa rozważa aborcję

Teraz, kiedy 15-letnia blogerka jest w ok. szóstym tygodniu drugiej ciąży, zastanawia się, czy chce ją kontynuować. Boi się zdecydować na aborcję, ponieważ dokładnie nie wie, w którym tygodniu ciąży jest.

- Ojcem tego dziecka jest Maksim, ponieważ przez ostatnie pięć, a może nawet osiem miesięcy nie miałam żadnego innego seksualnego partnera. Nie wiem, co robić, naprawdę nie wiem - napisała nastolatka w swoich mediach społecznościowych.

- Jeśli to naprawdę szósty tydzień, to już jest płód. Ale nie mogę mieć tego dziecka, ponieważ wyraźnie zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie wychować kolejnego . Już mam jedno. Nie będę miała czasu na drugie - podkreśliła.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Cardi B nie planuje baby shower dla drugiego dziecka

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości