Ramówka

"Miasto Kobiet": Magda Stępień i mama Ani Przybylskiej o stracie dziecka

Ramówka

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Player.pl
Krystyna Przybylska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska, Magda Stępień

W najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Ane Pižl poruszą trzy ważne i wartościowe tematy: strata dziecka, mobbing i operacje plastyczne. Kogo będą gościć?

"Miasto Kobiet" - co się wydarzy w 10. odcinku 3. sezonu?

Mobbing

Przed nami 10. odcinek 3. sezonu "Miasta Kobiet".

- Zaczynam od tematu, który mnie intryguje, bo uważam, że jest podstępny. Ma na imię mobbing. Dlaczego tak trudno zobaczyć się w roli ofiary? A jeśli już to zrobimy, dlaczego tak trudno się przed nim bronić? - dopytywała Marzena Rogalska.

Poniżanie, ośmieszanie, niewybredne komentarze, zastraszanie czy izolowanie od współpracowników - to tylko kilka najbardziej jaskrawych przykładów mobbingu, z którymi możemy mieć do czynienia w naszym miejscu pracy. Do rozmowy prowadzące "Miasta Kobiet" zaprosiły adwokatkę Elżbietę Niezgódkę, zajmującą się ochroną praw kobiet w pracy oraz Joannę Koczaj-Dyrdę, która wygrała sprawę o mobbing.   

"Miasto kobiet" - sezon 3.
"Miasto kobiet" - sezon 3. "Miasto kobiet" w TVN Style Źródło: TVN Style

 Śmierć dziecka i żałoba po jego stracie

- Będą też u nas Krystyna Przybylska, czyli mama Ani [aktorki - red.] oraz Magda Stępień, która niespełna 4 miesiące temu straciła swojego rocznego synka Oliwierka. Z nimi porozmawiamy o tym, z czym mierzą się rodzice po stracie dziecka - zapowiedziała Aleksandra Kwaśniewska.

Jak dodała, to temat, który jest prawie niewidoczny w przestrzeni publicznej. - Zamiast go oswajać, uciekamy przed nim i tym samym zostawiamy rodziców, którzy cierpią w samotności. Bardzo często nie znajdują siły czy odwagi, by mówić o tym, przez co przechodzą, a my, nie mamy odwagi, by pytać - zauważyła prowadząca program.

Operacje plastyczne

- Porozmawiamy też o operacjach plastycznych. Dlaczego, nawet kiedy podejmiemy decyzję, by je zrobić, to potem wypieramy się, że nic takiego się nie stało - przyznała Ane Pižl.

Na to pytanie opowiedzą Aleksandra Kasprzyk-Dąbrowska, youtuberka, która otwarcie mówi o swoich operacjach nosa i biustu oraz Magdalena Chorzewska, psycholożka.

"Miasto Kobiet" - gdzie i kiedy oglądać?

Wszystkie trzy wartościowe rozmowy zostaną wyemitowane w najbliższą niedzielę, tj. 4 grudnia na antenie TVN Style. Do dyspozycji są dwie godziny: 12:30 lub 22:00. Archiwalne i nowe odcinki "Miasta Kobiet" dostępne są również w Player.pl.

"Miasto Kobiet" - o czym jest program?

"Miasto Kobiet" w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne osoby, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Dyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości