Jesień z TVN

Nowości w wiosennej ramówce TVN. "Rozrywka jest zawsze sercem telewizji"

Jesień z TVN

Autor:
Nastazja
Bloch
Nowości w wiosennej ramówce TVN

Widzowie z niecierpliwością czekają na wiosenne nowości na antenie TVN. I tym razem cierpliwość zostanie nagrodzona, bo czeka ich sporo emocji. Gwiazdy, nowe formaty telewizyjne, ekscytujące seriale. Wiosna w TVN zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Jakie nowości czekają na widzów? O tym opowiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Co nowego zobaczą widzowie TVN wiosną

Wiosna już za rogiem, a wraz z nią nadchodzi nowa ramówka TVN. W tym sezonie na widzów czekają zarówno znane i lubiane programy, jak i nowości.

Jednym z wielkich hitów jest program "Mask Singer", który w 41 krajach zrobił już furorę. Na scenie wystąpi dwunastu uczestników, to ludzie znani z pierwszych stron gazet — aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość będzie jednak ukryta pod przebraniami. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność zgromadzona w studiu, a także czwórka "detektywów" (w tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego), którzy zadają uczestnikom pytania i typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. W każdym odcinku publiczność i "detektywi" głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość. Zwycięzcą programu będzie ten, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Program na antenie już od 5 marca.   - Rozrywka jest zawsze sercem telewizji. Mamy "Mask Singer" na Playerze, więc wystarczy wcisnąć przycisk, by oglądać go o dowolnej porze. Nigdy nie było nas na to stać, to jest drogie przedsięwzięcie. Po 41 krajach wreszcie "Mask Singer" ląduje w Polsce. To jest fajna, rewelacyjna zabawa, wszyscy świetnie śpiewają. Po drugie maski wprowadzają futurystyczny świat – powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Muzyczne show z fantazyjnymi kostiumami
Muzyczne show z fantazyjnymi kostiumami Źródło: Dzień Dobry TVN

Kolejną nowością jest program "Przez Atlantyk", który będziemy podziwiać już od 2 marca. Udział w nim wzięli: Maja Hirsch, Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr "Liroy" Marzec, Zygmunt Miłoszewski, Roman Paszke, Adam Skomski. Sześciu śmiałków znanych z pierwszych stron gazet wyrusza niewielkim jachtem żaglowym przez Atlantyk. Wyprawa ma potrwać kilka tygodni — załoga wyruszy z Gran Canarii, a swoją podróż zakończy u wybrzeży Gwadelupy.   - Robiliśmy go w największym czasie pandemii. To jest program o wolności. To, co było trudne dla nas, to nie mieliśmy backupu. Tu nie ma takich znamion reality show – podkreślił Edward Miszczak.

Nie zabraknie także znanych nam już formatów. Na antenie TVN powrócą m.in.  "Milionerzy" [od 28 lutego], "Totalne remonty Szelągowskiej" [od 28 marca], "Ślub od pierwszego wejrzenia" [od 1 marca], "Kuba Wojewódzki" [od 1 marca], "Kuchenne Rewolucje" [od 3 marca], "MasterChef Junior" [od 6 marca], a także kultowego serialu "Na Wspólnej".

Co za wiosna TVN - nowe seriale

Dla fanów seriali również znajdzie się coś ciekawego. W wiosennej ramówce zobaczymy "Bunt" w obsadzie: Jan Wieczorkowski, Monika Buchowiec, Magdalena Turczeniewicz, Antoni Milancej, Bartosz Picher, Lidia Sadowa. Fabuła koncentruje się na losach nastolatków z młodzieżowego ośrodka wychowawczego, którym zarządza surowa dyrektor — Agata Gawron (Monika Buchowiec). Po tym, jak kobieta wprowadza nowe obostrzenia i kary, wychowankowie urządzają strajk. Młodym grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku okazuje się Wilk (w tej roli Jan Wieczorkowski), który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję.

"Pajęczyna", w której zobaczymy takich aktorów jak Joanna Kulig, Eryk Lubos, Anna Radwan, Rafał Mohr, Mateusz Banasiuk i Michalina Olszańska. Hit Playera nareszcie w telewizji. 7-odcinkowa "Pajęczyna", mariaż thrillera ze szpiegowską intrygą, to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Dzieciństwo Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym.

"Skazana". W obsadzie: Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Aleksandra Adamska, Tomasz Schuchardt i Marta Malikowska. Fabuła "Skazanej", inspirowanej książką Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie", koncentruje się na odnoszącej sukcesy sędzi Alicji Mazur (w tej roli Agata Kulesza), niespodziewanie oskarżonej o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości