Anna Kalczyńska-Maciejowska

  Pan Marek znalazł zajęcie, które stało się jego pasją.

  Bałagan i rozgardiasz skutecznie potrafią zepsuć dobry humor wszystkim członkom rodziny. Co zrobić, aby takich sytuacji było jak najmniej i jak zapanować nad chaosem w dziecięcej szafie? O radę zapytaliśmy architekt porządku Agnieszkę Witkowską.

  Klara Williams uległa poważnemu wypadkowi w trakcie próby teatralnej. Wspomnienie traumatycznych wydarzeń i liczne obrażenia ciała przez wiele tygodni nie pozwalały jej normalnie funkcjonować.

  Blond to jeden z najczęściej wybieranych przez klientki salonów fryzjerskich kolor. Jednym z jego ponadczasowych odcieni, jest klasyczny ciemny blond, który króluje teraz w wersji „dirty”. Na czym polega ten sposób koloryzacji?

  W świecie filmu pojawiły się pojęcia, o których wielu z nas słyszało, ale nie do końca wie, co oznaczają. Należą do nich m.in. prequel, sequel i remake. Ich definicje przedstawiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Kaja Klimek. Zaprezentowała też przykłady kilku z nich.

  W wyniku sankcji nałożonych na Rosję z powodu napaści na Ukrainę kraje Unii Europejskiej nie mogą już importować rosyjskiego węgla. Deficyt tego surowca sprawił, że jego ceny bardzo wzrosły. Aby ulżyć polskim gospodarstwom domowym, rząd wprowadził dodatek węglowy. Kto może się starać o to świadczenie? Do kiedy i w jakiej formie należy złożyć wniosek? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN adwokat Elizę Kunę. 

  Napoje roślinne są dobrą alternatywą mleka, więc można je dolewać do kawy, wykorzystywać w przepisach kulinarnych lub stosować jako dodatek do koktajli. Na co zwrócić uwagę, wybierając napój z roślin?

  Choć Paryż od Rybnika oddalony jest o 1433 kilometry, to właśnie na jednym z rybnickich rond można poczuć się jak na Polach Elizejskich. Wszystko za sprawą niecodziennej budowli. Skąd wziął się pomysł na jej powstanie?

  Utrwalony przez lata wizerunek idealnego, kobiecego ciała zmienia się. Moda otwiera się na kobiety noszące większe rozmiary. Modelka Agata Wiśniewska i Michał Piróg opowiedzieli w programie o tym, jak dziś wygląda świat modelingu i co tę zmianę powoduje.

  Czy nauczanie domowe jest dla każdego?

  Wszyscy nominowani spotkali się w studiu Dzień Dobry Wakacje.

  Silne poczucie winy i wstyd to zaledwie część trudnych emocji, z którymi na co dzień muszą zmagać się osoby cierpiące na bulimię. Choroba może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, a nawet do śmierci.

  W lipcu br. na szczycie ośmiotysięcznika stanęły Monika Witkowska i Dorota Rasińska-Samoćko. W Dzień Dobry TVN polskie himalaistki opowiedziały o swoim wielkim sukcesie.

  Na co zwrócić uwagę i jak dbać o ubrania z second handów?

  Madonna kończy 64 lata. Sandra Hajduk- Popińska wyliczyła w Dzień Dobry TVN wartość rynkową wokalistki.

  Top of The Top Sopot Festival to nie tylko święto muzyki. Oprócz wspaniałych koncertów czwartego dnia na widzów czeka wieczór pełny humoru i śmiechu.

  Przygotowując zimowe zapasy, należy przede wszystkim kierować się umiarem - radzi Jagna Niedzielska.

  Po wakacyjnej przerwie wróciły codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Anna Kalczyńska i Damian Michałowski we wtorek, 16 sierpnia powitali widzów w odświeżonym studiu. - Rozpoczynamy nowy sezon - oznajmili z radością.

  O policzku, który Will Smith wymierzył Chrisowi Rockowi podczas ostatniej gali wręczenia Oscarów, mówił cały świat. Aktor i sprawca całego zamieszania długo nie komentował sprawy, w końcu po kilku miesiącach odniósł się do całej sytuacji i przeprosił za swoje zachowanie. Jak na te słowa zareagował zaatakowany komik? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Sandra Hajduk-Popińska.

  Bartłomiej Kubkowski zamierzał - jako pierwszy na świecie - przepłynąć wpław Morze Bałtyckie, z Kołobrzegu do Szwecji. Do pokonania miał 170 kilometrów. Swoją przygodę zakończył na 115 km. W Dzień Dobry TVN wyjaśnił dlaczego.

  Dyrektor łódzkiej szkoły od nowego roku szkolnego będzie nauczał aż siedmiu przedmiotów.

  Zwieńczeniem Top of the Top Sopot Festival będzie Comedy Fest. W pierwszej części wieczoru zobaczymy jubileusz] programu "Szkło Kontaktowe".

  Gwiazdorska obsada, efekty specjalne, widowiskowe pojedynki i potężna dawka humoru. To wszystko znajdziemy w "Bullet Train" - najnowszej produkcji w reżyserii Davida Leitcha.

  Festiwal "Dwa Brzegi" od początku istnienia łączy twórców z odbiorcami ich dzieł. W nadchodzących dniach po raz 16. już, w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, uczestnicy festiwalu będą mieli okazję zobaczyć kilkadziesiąt filmów.

  Ewa Minge jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych.

  Wieczory na przydomowym tarasie to niezaprzeczalny atrybut lata. Długo wyczekiwany relaks można jeszcze bardziej umilić, wybierając odpowiednie gadżety. Konrad Koterba zaprezentował w programie kilka z nich. Sprawdź, co zrobić, żeby ogród stał się miejscem z którego nie będziemy chcieli wychodzić i to bez względu na pogodę.

  Mogłoby się wydawać, że tkactwo to bardzo archaiczne zajęcie, którym - w dobie maszyn - nikt już nie zajmuje. Tymczasem nie jest to do końca prawda. Jadwiga Lenart i Wiktoria Podolec prowadzą pracownię tkactwa artystycznego "Tartaruga". Dlaczego zdecydowały się na rozkręcenie takiego biznesu i jak zaczęła się ich przygoda z tkactwem? O tym obie panie opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Utwór "Kochaj różnym być" w wykonaniu Kayah i Nicka Sincklera podbija listy przebojów. Ich niezwykły duet to zaproszenie do wspólnego świętowania miłości, różnorodności i wewnętrznej siły. Dla widzów Dzień Dobry Wakacje Nick Sincler wykonał utwór solo.

  30 lipca przypada Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry Wakacje prezeskę

  Top of the Top Sopot Festival odbędzie się między 16 a 19 sierpnia.