Polacy oszaleli na punkcie tego miasta. Kupują mieszkania jedno za drugim

Polacy oszaleli na punkcie tego miasta. Kupują mieszkania jedno z drugim
Źródło: Dzień Dobry TVN
Luksusowe wille na Lazurowym Wybrzeżu
Luksusowe wille na Lazurowym Wybrzeżu
Do zobaczenia w Lizbonie
Do zobaczenia w Lizbonie
Do zobaczenia w Bolonii
Do zobaczenia w Bolonii
Do zobaczenia w tunezyjskim Kairouanie
Do zobaczenia w tunezyjskim Kairouanie
Do zobaczenia na tunezyjskiej pustyni
Do zobaczenia na tunezyjskiej pustyni
Do zobaczenia na Djerbie
Do zobaczenia na Djerbie
Do zobaczenia w Dubaju
Do zobaczenia w Dubaju
 Do zobaczenia w zimowej Słowacji
Do zobaczenia w zimowej Słowacji
Do zobaczenia na Gran Canarii
Do zobaczenia na Gran Canarii
Do zobaczenia w szwajcarskim Montreux
Do zobaczenia w szwajcarskim Montreux
Do zobaczenia w szwajcarskim pociągu
Do zobaczenia w szwajcarskim pociągu
Zakup domu na Lazurowym Wybrzeżu to marzenie wielu z nas. Dominika Nogier, Polka mieszkająca we Francji od 12 lat, spełnia je na co dzień. Jako agentka nieruchomości pomaga znaleźć klientom ich wymarzone słoneczne miejsce, między innymi w Cannes. Ekipa Dzień Dobry TVN spotkała się z nią, aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje nabywcom.

Zakup domu w Cannes - marzenie do spełnienia 

Dominika Nogier zna na wylot nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu. Od kilku lat prowadzi biuro pośrednictwa nieruchomości, pomagając w spełnianiu marzeń o posiadaniu domu na południu Francji. Jak mówi, coraz więcej Polaków zgłasza się do niej z prośbą o pomoc w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia. Klienci szukają różnych nieruchomości - od eleganckich willi nad morzem po urokliwe domy na wzgórzach, z dala od zgiełku miast. 

- Do klientów, którzy znaleźli tutaj nieruchomość, często przyjeżdżają znajomi i myślą sobie, że tutaj mogliby zainwestować, a także zamieszkać - powiedziała Polka.

- Zakup domu, sprzedaż domu to zawsze duże wydarzenie w naszym życiu. W momencie jeszcze, kiedy kupujesz dom w kraju, którego nie znasz, językiem nawet nie mówisz, to troszeczkę po omacku krążysz po tym miejscu. Ja mojego klienta prowadzę za rękę po tym całym procesie - dodała.

Lazurowe Wybrzeże - bajkowe miejsce

Lazurowe Wybrzeże przyciąga swoją pogodą, luksusowymi hotelami, słynnym festiwalem w Cannes czy Formułą 1 w Monako. Wśród mieszkańców tej części Francji znajdują się gwiazdy światowego formatu, takie jak Rihanna czy były prezydent Francji, François Hollande. To właśnie tutaj, w malowniczej miejscowości Murza, zaledwie 10 minut od słynnego Cannes, znajduje się jedna z willi, które Dominika pokazała naszemu dziennikarzowi. 

- Większość moich klientów chce spełnić marzenie o domu na południu Francji. Niektórzy wolą wille, które znajdują się bezpośrednio nad morzem, a inni wręcz przeciwnie. Chcą wille położone na wzgórzach, z dala od zgiełku, który panuje nad samym wybrzeżem, chcą poczuć trochę tego prowansalskiego klimatu - zdradziła Dominika.

Czym przyciąga Lazurowe Wybrzeże? - Wszystkim, przyciąga pogodą, słońcem, całą ofertą, która jest tutaj do dyspozycji, taka jak luksusowe hotele, wydarzenia, chociażby festiwal w Cannes - podsumowała nasza rozmówczyni.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla