Newsy

Ważna informacja dla naszych widzów. W te dni nie obejrzysz Dzień Dobry TVN

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Paulina Krupińska i Damian Michałowski

W najbliższy weekend tj. 26-27 listopada nie będzie emisji Dzień Dobry TVN. Naszych widzów zamiast na program śniadaniowy zapraszamy na ważne wydarzenie sportowe. Skąd ta zmiana? Jaką niespodziankę przygotowała stacja?

Listopadowy weekend bez Dzień Dobry TVN

Nasz program od lat gości na antenie TVN i cieszy się ogromną popularnością. Prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński od 8:00 wprowadzają widzów w dobry nastrój i dbają o porządną dawkę humoru. Codziennie poruszają ważne i interesujące tematy, spotykają się z autorytetami oraz ciekawymi gośćmi.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
wideo 2/3

Jednak w najbliższy weekend tj. 26-27 listopada czeka widzów niespodzianka.

Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

W ostatni weekend listopada nie powitamy Was o poranku, ale zachęcimy do gorącego kibicowania. TVN pokaże bowiem Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Ruce! Na skoczni Rukatunturi pojawią się tacy sportowcy jak: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Konkursy w dniach 26 i 27 listopada zaczną się już o godz. 9.00. Będą transmitowane na antenie TVN, w Eurosporcie 1 oraz w Playerze. Relacjom będą towarzyszyły studia. W TVN poprowadzą je gospodarz Dzień Dobry TVN Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny, których gośćmi będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Reporterem w Finlandii będzie Krzysztof Skórzyński.

Z kolei w Eurosporcie 1 studio poprowadzi Michał Korościel, a ekspercką wiedzą dzielić będą się Krzysztof Biegun i Wojciech Topór. Eurosport 1 pokaże również piątkowe kwalifikacje, a towarzyszące im studio z udziałem Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna poprowadzi Paweł Kuwik. Reporterem Eurosportu w Ruce będzie Kacper Merk, a ekspertem na miejscu Dominik Formela, dziennikarz skijumping.pl. Niedzielne kwalifikacje transmitowane będą wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Wszystkie relacje skomentuje duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Plan transmisji:

  • Piątek, 16:45, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player;
  • Sobota, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player;
  • Niedziela, 7:25, kwalifikacje, Player;
  • Niedziela, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player.

Kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozegrane zostaną w dniach 9-11 grudnia w Titisse-Neustadt. Transmisje w kanałach TVN, Metro i Eurosport 1.

Po weekendzie pełnym emocji wracamy do Was w poniedziałek, 28 listopada! Trzymamy kciuki za naszych skoczków!

Tajemnice kombinezonów skoczków narciarskich
Tajemnice kombinezonów skoczków narciarskich Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego:  Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości