Newsy

Babcia zmusiła 4-letnią wnuczkę do wypicia połowy butelki alkoholu. Dziecko zmarło

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
dailymail.co.uk
Mała dziewczynka idzie

Czteroletnia dziewczynka z Luizjany w Stanach Zjednoczonych zmarła po tym, jak jej babcia zmusiła ją do wypicia pół butelki alkoholu. Matka dziecka była świadkiem tej sytuacji. Obie kobiety są teraz oskarżone o morderstwo pierwszego stopnia.

Babcia zmusiła wnuczkę do wypicia whiskey

4-letnia dziewczynka, China Record zmarła w czwartek 21 kwietnia. Do jej śmierci miała się przyczynić babcia, 53-letnia Roxanne Record. Kobieta rzekomo zmusiła dziecko do wypicia pół butelki whisky w ramach kary, ponieważ była przekonana, że China wcześniej sama wypiła łyk. Jak donosi policja w Baton Rouge, matka dziewczynki, 28-letnia Kadjah Record stała i obserwowała tę sytuację.

Uwaga! TVN

Uwaga! TVN: Nie żyje rodzeństwo z Płocka. Jak doszło do tragedii?
Uwaga! TVN: Nie żyje rodzeństwo z Płocka. Jak doszło do tragedii?
wideo 2/27

Śmiertelna dawka alkoholu w ramach kary

Za przyczynę śmierci dziewczynki podaje się przyjęcie śmiertelnej dawki alkoholu. Poziom alkoholu we krwi Chiny był ponad ośmiokrotnie wyższy niż prawny limit dla osób w wieku powyżej 21 lat w stanie Luizjana. Policja została wezwana do domu w dzielnicy Windsor Place w Baton Rouge w czwartek rano. Osoba dzwoniąca powiedziała, że dziecko straciło przytomność i nie reaguje. Na miejscu rodzeństwo dziewczynki opisało przebieg wydarzeń. Okazało się, że China musiała wykonać karę klęcząc na kolanach. Roxanne i Kadjah Record zostały oskarżone o morderstwo pierwszego stopnia i trafiły do aresztu.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Leonardo Laschera/Getty Images

Pozostałe wiadomości