Newsy

Tragedia w Poznaniu. 2,5 letnie dziecko wypadło z okna w kamienicy

Newsy

Autor:
Martyna
Trębacz
Źródło:
PAP
x-news

W jednej z kamienic w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Z okna na trzecim piętrze wypadło 2,5 letnie dziecko. Mimo natychmiastowej reakcji służb, nie udało się go uratować. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja i prokuratura. 

Poznań. Dziecko wypadło z okna

W piątek, 17 września przed 8 rano służby otrzymały wezwanie do jednej z kamienic przy ulicy Gwarnej w Poznaniu. Okazało się, że około godziny 7:30 doszło do wypadku. Z okna na trzecim piętrze wypadło 2,5 letnie dziecko.

Chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Niestety, mimo podjętej reanimacji dziecko zmarło. 

Jak doszło do wypadku?

Wiadomo, że w momencie zdarzenia rodzice dziecka byli w mieszkaniu. Na miejscu zostali przebadani na obecność alkoholu – oboje byli trzeźwi. - Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku – powiedziała mł. asp. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w rozmowie z Polską Agencją Prasową. - Co do okoliczności wypadku – będziemy je sprawdzać i ustalać, jak do niego doszło. W tej sprawie będzie prowadzone śledztwo prokuratorskie – podkreśliła policjantka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: W świecie aniołów

W świecie aniołów
W świecie aniołów
Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości