Tamara Arciuch pokazała dorosłego syna: "Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie"

Kamil Piklikiewicz/EastNews
Kamil Piklikiewicz/EastNews
Mało kto wie, że Tamara Arciuch poza dwójką pociech ze związku z Bartkiem Kasprzykowskim, ma także dorosłego syna. Z okazji urodzin najstarszego dziecka pokazała zdjęcia Krzysztofa i złożyła mu piękne i wzruszające życzenia.

Tamara Arciuch pokazała najstarszego syna

Aktorka prywatnie związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim. Małżeństwo unika rozgłosu i rzadko kiedy dzieli się szczegółami swojego życia z mediami. Z okazji dwudziestych pierwszych urodzin syna Krzysztofa, Tamara zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcia chłopca z dzieciństwa, jak i obecne. Wpis opatrzyła życzeniami dla syna.

Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak - nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś

- napisała dumna mama.

Komentarze fanów

Fotografie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Wielu z nich po raz pierwszy widziało syna aktorki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla Krzysztofa.

Super przystojny mężczyzna.?Wszystkiego najlepszego dla synka i Ciebie. Myślę, że to również Twoje święto Tamaro.?
OMG ma pani mega przystojnego syna, widać uroda po mamie ❤️ wszystkiego najlepszego dla syna i gratulacje dla pani ?
Nie wiedziałam, że Pani ma takie duże dziecko ?. Najlepszego dla syna ?

Kim jest Krzysztof Szyc

Krzysztof Szyc urodził się w 1999 roku, jego rodzicami są Tamara Arciuch oraz Bernard Szyc. Para rozwiodła się w 2011 roku po 14 latach związku. Ojciec chłopca, tak samo jak matka, jest aktorem i obecnie pełni funkcję Kierownika Artystycznego Teatru Muzycznego w Gdyni. Krzysztof Szyc ma za sobą epizody aktorskie, będąc dzieckiem, zagrał w serialu "Niania" oraz w filmie "Długi weekend". Aktualnie jest perkusistą w zespole MopS.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

podziel się:

Pozostałe wiadomości