Newsy

Tragiczny wypadek na stadionie. Matka z dzieckiem wypadli z trybun na wysokości szóstego piętra

Newsy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
radio zet.pl/The Mirror
Steve Prezant/Getty ImagesMecz baseballa

Podczas meczu na stadionie w San Diego doszło do tragedii. Kobieta i jej dziecko wypadli z trybun, które znajdowały się na wysokości szóstego piętra. Mimo starań lekarzy nie udało się ich uratować.

Tragedia na stadionie w San Diego

Jak informuje angielski magazyn "The Mirror" do tragicznego wypadku na Petco Park w San Diego doszło podczas meczu baseballowego pomiędzy San Diego Padres a Atalancie Braves. 40-letnia kobieta wraz ze swoim dwuletnim synem miała spaść z trybun, które znajdowały się na wysokości szóstego piętra.

Mimo że matka i dziecko zostali niemal natychmiast przetransportowani do szpitala, to lekarzom nie udało się ich uratować. Jak podaje gazeta, oboje zmarli jeszcze tego samego dnia.

Jak doszło do wypadku?

O kobiecie i jej dziecku wiadomo tylko, że pochodzą z San Diego i tuż przed wypadkiem byli widziani w jednej z restauracji na terenie stadionu. Udało się także ustalić, że na meczu obecny był również mąż kobiety. Miejscowa policja, która prowadzi śledztwo, aby ustalić co, dokładnie wydarzyło się na trybunach, stara się dotrzeć do wszystkich świadków zdarzenia.

Mimo tragedii mecz nie został przerwany. Zespół z San Diego pokonał Braves 4 do 3.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nie żyje 10-latek, który spadł z drabinki podczas lekcji WF-u. Sprawę bada prokuratura

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: radio zet.pl/The Mirror

Źródło zdjęcia głównego:  Steve Prezant/Getty Images

Pozostałe wiadomości