Newsy

Już w tym tygodniu Żelazny Tron pojawi się na Wawelu. Specjalne atrakcje z "Rodu Smoka" na wzgórzu wawelskim

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
wawel.krakow.pl
Viserys na żelaznym tronie

Już teraz fani seriali "Gra o Tron" oraz "Ród Smoka" mają okazję skorzystać z niesamowitych atrakcji przygotowanych przez HBO na Wawelu w Krakowie. Jedną z nich jest Żelazny Tron. Co jeszcze zostało przygotowane?

"Ród Smoka" i Żelazny Tron na Wawelu

Premiera "Rodu Smoka" miała miejsce w sierpniu tego roku. Na platformie HBO Max pojawiło się już 5 odcinków, a 6 będzie można zobaczyć już w najbliższy poniedziałek. W związku z promocją serialu w Zamku Królewskim na Wawelu zorganizowano specjalne wydarzenie.

Ród Smoka

Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
wideo 2/4

Wszyscy fani serii będą mieli okazję zanurzyć się w klimacie "Rodu Smoka". Na wzgórzu wawelskim przygotowano specjalne punkty, które to umożliwią. Akcja trwa przez 7 dni, do 25 września. 

Żelazny Tron na Wawelu - kiedy można na nim usiąść?

W dniach między 19 a 25 września będzie można zasiąść na Żelaznym Tronie na tarasie widokowym Zamku Królewskiego w Krakowie. Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z czaszką smoka Belariona. Z kolei w przestrzeniach jaskiń będzie można zobaczyć smocze jaja. Atrakcje są dostępne dla zwiedzających w godzinach 10:00-20:00

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: wawel.krakow.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe HBO

Pozostałe wiadomości