Newsy

Pijana matka prosto z imprezy trafiła do aresztu. "Wcześniej uderzyła swoją córkę"

Newsy

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
PAP
Basak Gurbuz Derman/Getty Imagespijana matka

Policjanci z Puław odebrali wezwanie do mieszkania, w którym odbywała się impreza. Na miejscu zastali trzy pijane osoby, w tym matkę, pod opieką której znajdowało się dwoje dzieci. Kobieta miała w wydychanym powietrzu 2,5 promila alkoholu. 30-latka trafiła do aresztu, grozi jej 5 lat więzienia.

Lubelskie. Dwoje dzieci pod opieką pijanej matki

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miała matka, która z imprezy domowej trafiła do policyjnego aresztu w Puławach (Lubelskie).

- Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań w Puławach odbywa się impreza alkoholowa, a zamieszkujące tam dzieci znajdują się pod opieką nietrzeźwej matki. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, zastali w mieszkaniu kobietę i dwóch mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi - przekazała podkomisarz Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy z puławskiej Komendy Powiatowej Policji.

Pod opieką pijanej kobiety znajdował się 7-letni syn i 13-letnia córka.

Puławy. Pijana matka z imprezy trafiła do aresztu

Nietrzeźwa 30-latka trafiła do policyjnego aresztu, a dziećmi zaopiekowała się rodzina. - Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, że wcześniej kobieta uderzyła swoją córkę w twarz, powodując u niej obrażenia ciała. Po wykonaniu czynności procesowych w tej sprawie, przesłuchaniu świadków i zabezpieczeniu dowodów, zatrzymana kobieta została przesłuchana, usłyszała zarzut - dodała Rejn-Kozak. Kobiecie grozi kara więzienia do pięciu lat. O sprawie został powiadomiony sąd rodzinny.

Jazda po alkoholu. Zobacz wideo:

Jazda po alkoholu
Jazda po alkoholu
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Basak Gurbuz Derman/Getty Images

Pozostałe wiadomości