Już w ten weekend zaczynamy skoki w TVN. "Spróbujemy wzbudzić nowe zainteresowanie"

Skoki narciarskie TVN
Już w ten weekend zaczynamy skoki w TVN
Źródło: Dzień Dobry TVN
To będzie nowość w TVN, którą z pewnością pokochają nie tylko fani sportu. Skoki narciarskie trafią do mediów z Grupy Discovery. Będzie lepiej, więcej, ale zawsze z profesjonalną załogą. Czego mogą się spodziewać widzowie?

Puchar Świata w skokach narciarskich w TVN

Już w najbliższą sobotę, 20 listopada, na antenie stacji TVN, będzie można obejrzeć pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co więcej, pierwszy raz w historii tego sportu wszystkie konkursy pojawią się na antenie stacji TVN, a także Eurosport i platformie Player.pl. Do marca będzie tam królował sport.

- Spróbujemy się tym pobawić, żeby wzbudzić wokół skoków nowe zainteresowanie. Żeby nie utracić tych co są, ale też przyciągnąć nowych, którzy pokochają tę dyscyplinę. Zrobimy nowoczesne studia i będziemy mieli wszystkie technologiczne bajery, ale to, co naprawdę decyduje o tym, że widz ma czas i ochotę, to jest to, jak skaczą Polacy i ile razy jest odgrywany Mazurek Dąbrowskiego - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

- Cieszy nas to, że pojawią się nowe elementy, których do tej pory nie było. Wiem, że będzie bardzo ciekawie - podkreślił Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Interaktywne studio Pucharu Świata

Widzowie TVN będą mogli przenieść się w samo centrum sportowych emocji i zajrzeć za kulisy rywalizacji. To wszystko dzięki najnowszym technologiom, które zostaną zastosowane w interaktywnym studiu. W roli prowadzących zobaczymy pasjonatów sportu, czyli Damiana Michałowskiego oraz Sebastiana Szczęsnego.

- Po raz pierwszy pracuję z aż taką technologią, czyli z hologramem, teleportacją do studia. Dzięki Damianowi jakoś potrafię się w tym odnaleźć - podkreślił Sebastian Szczęsny.

Zanim odkryjemy wszystkie karty, zapewniamy, że w roli komentatorów pozostaną wytrawni fachowcy w tej dziedzinie, czyli Marek Rudziński i Igor Błachut.

Skoki narciarskie w TVN, player.pl i Eurosporcie 1

Od 20 listopada będzie można oglądać skoki narciarskie na antenach TVN, Eurosportu 1 oraz w Player.pl. Sprawdź aktualny terminarz skoków. Zobacz, gdzie oglądać transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości