Newsy

Dobra wiadomość dla fanów "Przyjaciół". Wszystkie sezony kultowego serialu dostępne na Player.pl

Newsy

cover video/x-news

"Przyjaciele" mają już ponad 25 lat, a wciąż zachwycają widzów. Jeden z najbardziej znanych i lubianym amerykańskich seriali zebrał rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Mamy dobrą wiadomość. Od 15 kwietnia wszystkie sezony kultowego sitcomu dostępne są na platformie Player.pl. To co, zaczynamy seans od początku?

"Przyjaciele" - kultowy serial

Chyba nie ma osoby, która nie widziała chociaż jednego odcinka kulowego sitcomu "Przyjaciele". Amerykański serial bardzo szybko zebrał sporo grupę fanów, którzy z wypiekami na twarzach wracają po kolei do wszystkich sezonów. Nic dziwnego - produkcja, choć wiekowa, wciąż jest uniwersalna i zabawna. To opowieść o miłości, perypetiach dnia codziennego, wzlotach i upadkach, a przede wszystkim przyjaźni, która po latach nadal nie traci na aktualności.

Co więcej, oprócz głównych aktorów: Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) i David Schwimmer (Ross Geller) w ciągu 10 sezonów produkcja gościła na planie także inne wielkie gwiazdy. Byli to m.in. Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Kathleen Turner, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder czy Julia Roberts.

"Przyjaciele" na Player.pl

Serial "Przyjaciele" premierowo wyemitowany został we wrześniu 1994 roku i trwał do maja 2004 roku. Przez lata fani zdążyli kilkukrotnie obejrzeć wszystkie 236 odcinków.

Produkcja stworzona przez Davida Crane'a i Martę Kauffman, we współpracy z Kevinem Brightem nie traci jednak zainteresowania. Serial nakręcony w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii wciąż bawi, wzrusza i przyciąga przed telewizory widzów. Dlaczego? Być może kluczem do sukcesu jest fabuła i różnorodne charaktery bohaterów, dzięki którym w każdej postaci widz odnajdzie zarówno swoje odbicie, jak i swoich znajomych.

Z okazji 25-lecia serialu "Przyjaciele" fani mogą liczyć nie lada atrakcje. Mianowicie, po 17 latach oczekiwań, wyemitowany zostanie odcinek specjalny, w którym po raz kolejny spotka się cała szóstka głowach bohaterów. Premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok.

"Przyjaciół" nigdy za mało. Jeśli ponownie chcielibyście wrócić do serialu, lub obejrzeć go po raz pierwszy, mamy dobrą wiadomość. Wszystkie sezony serialu dostępne są od 15 kwietnia w pakiecie "Player+HBO" na Player.pl .

Jennifer Aniston nie mogła uwolnić się od postaci Rachel z "Przyjaciół". Panikowała na myśl o zagraniu poważniejszej roli:

Zobacz także:

"Przyjaciele" – zakończono już zdjęcia do specjalnego odcinka kultowego serialu

Kamila Kamińska żegna się z widzami. Smutne wieści dla fanów serialu "Zakochani po uszy"

Piotr Cyrwus o roli w serialu "Żywioły Saszy – Ogień": "Flaku szykuje się na emeryturę, ja czuję się jeszcze młodo"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości