Nie żyje Nicholas Webber, syn Andrew Lloyda Webbera. Miał zaledwie 43 lata

Autor:
Teofila
Siewko
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Nicholas Lloyd Webber zmarł w wieku zaledwie 43 lat po 18 miesiącach walki z ciężką chorobą. Był najstarszym synem twórcy znanych musicali - Andrew Lloyda Webbera. 

Nicholas Webber nie żyje

Niedawno Andrew Lloyda Webber wydał oświadczenie, w którym przyznał, że jego syn od 18 miesięcy zmaga się z rakiem żołądka. Zapowiedział także, że rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego ma zamiar trwać przy Nicholasie aż do końca. Z tego powodu zawiesił swoje obowiązki służbowe i nie wziął udziału w premierze musicalu "Kopciuszek", do którego skomponował muzykę.

- Wszyscy modlimy się, że Nick dojdzie do siebie. Odważnie walczy wraz ze swoim nieposkromionym humorem, ale w tej chwili moje miejsce jest z nim i z rodziną - napisał Andrew Lloyda Webber.

Niestety 43-latkowi nie udało się wygrać batalii o życie. Pogrążony w żałobie ojciec poinformował o tym za pośrednictwem Twittera. Nicholas Lloyd Weber odszedł w szpitalu Basingstoke.

- Cała rodzina zebrała się razem i wszyscy jesteśmy całkowicie osamotnieni - napisał Andrew Lloyd Webber.

Nicholas Webber - kim był?

Nicholas Webber był tak, jak jego ojciec kompozytorem, ale także aktorem i pisarzem. Skomponował muzykę między innymi do serialu "Love, Lies and Records" oraz teatralnej i orkiestrowej wersji "Małego Księcia". Razem z ojcem nominowany był do nagrody Grammy w 2022 roku za pracę nad "Kopciuszkiem".

Przypomnijmy, że jego tata to światowej sławy kompozytor, który napisał muzykę do hitów, jak "Upiór w operze", "Evita" i "Koty".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Pozostałe wiadomości