Newsy

Finaliści "Mam talent" w Dzień Dobry TVN

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Poznajcie kolejnych finalistów "Mam Talent!"
Dzień Dobry TVNPoznajcie kolejnych finalistów "Mam Talent!"

W 11. odcinku "Mam Talent" największy sukces odniosła Orkiestra "Baczków" oraz trenerka psów, Jagoda Piec. W programie "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli, jak długo trenowali do występów oraz o swoich planach na odcinek finałowy.

Orkiestra "Baczków" w finale "Mam Talent"

Program "Mam Talent" to przede wszystkim ogromne emocje. Zawsze jednak znajdują się osoby, którym udaje się podbić serca jurorów w szczególny sposób. Gośćmi w "Dzień Dobry TVN" byli finaliści 11 odcinka - Jagoda Piec, trenerka psów, specjalistka od dog dancingu a także reprezentacja Orkiestry "Baczków" – wokalistka Justyna Janik, dyrygent Wojciech Zwierniak i choreograf – Andrzej Starowicz.

Finaliści programu przeszli do kolejnej jego części dzięki temu, że Jan Kliment nacisnął złoty przycisk. Dla orkiestry było to ogromne wyzwanie, ponieważ juror zna się na rzeczy – jest choreografem, który postawił przed nimi wyzwanie. Przed wczorajszym występem zespół ćwiczył dwa razy w tygodniu, po kilka godzin.

Jagoda Piec, trenerka psów w "Mam Talent"

Jagoda Piec przez lata związana była z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca "Mazowsze". Psy szkoliła jednak od podstawówki – gdy znalazła bezdomnego psa. Od pierwszego roku studiów jest właścicielką Stefana, który jeździł z nią wszędzie – na różnego rodzaju próby czy koncerty. Od kiedy skończyła pracę z powodu kontuzji, zajmuje się głównie byciem trenerką. Specjalnie do swojego występu w "Mam talent" napisała piosenkę.

W "Dzień Dobry TVN" Jagoda została także poproszona o skomentowanie wypowiedzi jednej z jurorek. Jak powiedziała w programie, nie może jej ocenić, ponieważ każdy ma własny gust, a ona do programu przyszła bez żadnych oczekiwań. Przedstawiciele Orkiestry "Baczków" planują podjąć wyzwanie, jakie rzucił im Jan Kliment – aby w kolejnym odcinku zaśpiewać piosenkę po polsku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości