Nie żyje Lance Reddick. Hollywoodzki aktor był gwiazdą znanych produkcji

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plejada.pl/NBC News

Lance Reddick nie żyje. Hollywoodzki aktor znany z serii filmów takich jak "John Wick" czy serialu "Prawo ulicy" został znaleziony w swoim mieszkaniu w Los Angeles. Informację o śmierci artysty potwierdziła m.in. jego przedstawicielka Mia Hansen. Reddick miał 60 lat.

Lance Reddick nie żyje

Świat obiegła informacja o śmierci znanego aktora Lance'a Reddicka. Został on znaleziony 17 marca w jego własnym mieszkaniu w Los Angeles. Choć nie podano, jaki był oficjalny powód jego śmierci, portal NBC NEWS poinformował, że najprawdopodobniej stało się to z przyczyn naturalnych.

Informację o odejściu hollywoodzkiej gwiazdy przekazała m.in. jego przedstawicielka Mia Hansen. - Będzie nam bardzo brakować Lance'a. Proszę uszanować w tej chwili prywatność jego rodziny - napisała w oświadczeniu cytowanym przez NBC News.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jeszcze kilka dni temu Lance Reddick publikował treści związane z promocją jego najnowszego filmu "John Wick 4" w swoich mediach społecznościowych. Aktor miał 60 lat.

Kim był Lance Reddick?

Lance Reddick urodził się 31 grudnia 1962 roku w Baltimore. Wychowywał się w zamożnej rodzinie, ukończył Uniwersytet Yale i uzyskał tytuł magistra sztuk pięknych.

Aktor zyskał popularność za sprawą udziału w serialu "Oblicza Nowego Jorku" (1996 rok). Widzowie mogą go kojarzyć też z produkcji takich jak "Prawo Ulicy", "Pewnej nocy w Miami", "Godzilla kontra Kong" czy "Fringe: Na granicy światów". Od 2011 r. był w szczęśliwym związku małżeńskim z Stephanie Diane Day. Para doczekała się dwójki pociech.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/NBC News

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor / GettyImages

Pozostałe wiadomości