Newsy

"Hotel Paradise 4". Natka i Darek na wojennej ścieżce. Nowi single namieszają w programie?

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 4". Natka i Darek

Uczestnicy mieli nadzieję, że po emocjonującym Rajskim Rozdaniu i eliminacji Marii wreszcie zaznają chwili spokoju. Jednak rzeczywistość szybko sprowadziła ich na Ziemię. W "Hotelu Paradise" każdy dzień przynosi nieoczekiwane zmiany. Pojawienie się dwóch nowych singli może zmienić układ sił w raju.

"Hotel Paradise 4". Natka i Darek

W programie pozostały cztery pary: Wiktoria i Miłosz, Klaudia i Przemek, Natalia i Łukasz oraz Natka i Darek. Ta ostatnia od dłuższego czasu nie potrafi się dogadać. Darek zarzuca swojej partnerce, że jest wobec niego zimna i oschła, zaś Natka uważa, że chłopak nie stara się o jej względy i nie wychodzi z inicjatywą kontaktu. Atmosfera między nimi staje coraz bardziej napięta. Wcześniej się kłócili, teraz nie mają już sobie nic do powiedzenia.

- Moja relacja z Darkiem leży i kwiczy. Nie rozmawiamy ze sobą od dwóch dni - stwierdziła Natka.

- Ona ma nerwy ze stali, a emocji chyba w ogóle nie ma. Ani słowem się do siebie nie odezwaliśmy dzisiaj. Ja już nawet nie chcę z nią gadać, bo to nie ma sensu - zwierzył się Darek.

 Nowi uczestnicy w "Hotelu Paradise"

Tymczasem nadszedł moment, na który wszyscy z niecierpliwością czekali. Po eliminacji Marii do programu wejdzie dwójka nowych singli. Przystojni panowie wybiorą się na romantyczną randkę w jacuzzi z dwiema dziewczynami. Pozostali uczestnicy poczuli się zagrożeni, ponieważ spotkania sam na sam nigdy nie zwiastują niczego dobrego.

Wieczorem przyjdzie czas na podjęcie ważnych decyzji. Czy nastąpi przeparowanie i panie zdecydują się porzucić dotychczasowych partnerów dla nowych bohaterów programu? W "Hotelu Paradise" niczego nie można być pewnym...

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości