Newsy

Finał akcji #DOBRYhasztag - to już ostatnie dni zbiórki. Jak pomóc?

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Finał akcji

To już ostatnie dni zbiórki pieniędzy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w ramach akcji #DOBRYhashtag. W inicjatywę zaangażowało się wielu znanych twórców. Ty też możesz pomóc. Sprawdź, w jaki sposób.

Akcja #DOBRYhasztag

Akcja #DOBRYhasztag trwa od 5 kwietnia do 12 czerwca 2022 roku. Jej organizatorem jest Krzysztof Myszkowski z Agencji TTAge. Głównym celem inicjatywy jest wspieranie walki z depresją wśród dzieci i młodzieży oraz pomoc w zebraniu środków na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Kiedy warto skorzystać z pomocy terapeuty?

Firewalking dodaje odwagi
Firewalking dodaje odwagi Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Podczas trwania akcji do sieci trafiały i nadal trafiają dobre i pozytywne treści. Choć to już ostatnie dni zbiórki pieniędzy, wciąż można dokonywać wpłat za pośrednictwem zrzutka.pl. Do tej pory udało się zebrać już 41 590 złotych. Dołącz do nas na ostatniej prostej.

Finał akcji #DOBRYhasztag

5 czerwca odbył się finał akcji #DOBRYhasztag. Miał on miejsce w największym parku rozrywki w Polsce - Energylandii. Na miejscu pojawili się m.in. ambasadorzy charytatywnego przedsięwzięcia. Można było spotkać się z Rafałem Sonikiem, Dominiką Kasińską oraz innymi TikTokerami, którzy włączyli się w promowanie akcji.

Na scenie wystąpili: Mika Urbaniak w duecie z Victorem Daviesem, a także saksofonistka Areta Chmiel. Tego dnia odbyła się też premiera najnowszego singla Qczaja "Tak chcę", który pojawił się tam w towarzystwie Musicalowej Akademii Talentów.

#DOBRYhasztag
Koncerty finał #DOBRYhasztag Źródło: TVN

Trener zapowiedział, że dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - inwestycji Fundacji TVN.

Wesprzyj zbiórkę jeszcze dziś - LINK

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości